Pareigūnai aiškinasi detales

Įvykio vietoje matyti, kad po smūgio mergina buvo išsviesta iš automobilio. Ji buvo rasta kiek toliau nuo jo. Smūgio būta didelio, nes išlūžo automobilio ratai, iškrito langai.

„Pareigūnai aiškinasi, dėl ko tiksliai įvyko šis eismo įvykis, tačiau neatmetama galimybė, kad buvo nepasirinktas saugus greitis“, – teigė Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Mašinoje važiavo trys žmonės – žuvusioji 17-metė, vairavęs 18-metis ir dar vienas 17-kos metų vaikinas. Vaikinai buvo išvežti į Kauno klinikas, tačiau stipriai nenukentėjo.

Neturėjo teisės vairuoti

Paaiškėjo, kad vairuotojas ir žuvusioji buvo pora. Vairuotojas teisėsaugai žinomas nebuvo, nors vairuoti teisės neturėjo.

„Įvykio vietoje vairuotojai tikrino tiek vairuotojo, tiek keleivio blaivumą – abu asmenys buvo blaivūs, bet vairuotojas nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemones“, – teigė Kauno policijos atstovė.

Pirminiais duomenimis, 18-metis, norėdamas padėti į mokyklą vėluojantiems draugams, pats sėdo už vairo, kad juos ten nuvežtų. Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Visą reportažą rasite LNK portale: