Jis jau pasislinks šiauriau, tad pasnigs daugiausia šiaurinėje šalies pusėje. Didžiausias kritulių intensyvumas nuo Lietuvos jau pasitrauks, tad sniego kiekiai bus mažesni. Debesuotumas taip pat didžiausias išliks šalies šiaurėje, o pietinėje pusėje sulauksime ir ilgiau pasirodančių pragiedrulių. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra išsilaikys neigiama ir bus tarp 0–5 laipsnių šalčio.

Penktadienio naktį debesų danguje bus daug, pragiedrulių išliks tik kai kur. Pasnigti turėtų ne visose šalies vietose. Didžiausia sniego tikimybė išlieka šiauriniuose ir vakariniuose rajonuose. Šiaurinėje pusėje sniegas daugiausia bus negausus, o štai virš jūros vėl aktyviau kaupsis debesys, kurie pajūrio regionui galės atnešti ir kiek gausesnio sniego. Temperatūra pažemės iki 3–8 laipsnių šalčio, o kai kur ilgiau pragiedrėjus oras atšals iki 9–11 laipsnių.

Penktadienio dieną situacija per daug nesiskirs. Debesų bus daug, pragiedrulių beveik nesulauksime. Didesnėje šalies dalyje kris sniegas, kuris vėl gausesnis turėtų būti vakariniuose rajonuose. Vėjas aprims, daug kur atsisuks iš šiaurės vakarų, šiaurės. Aukščiausia temperatūra kaip ir ketvirtadienį pasiskirstys tarp 0¬–5 laipsnių šalčio.