Juodoji buhalterija ir patologinis melas yra tai, kas vienija naujai įkurtą politinį darinį, premjeras Saulius Skvernelis trypė savigarbos likučius, o agentūrą „Factum“ už „sapaliones“ paduos į teismą, - taip Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) primininkas Gintautas Paluckas apibendrino pastarąjį šeštadienį vykusį steigiamąjį Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) suvažiavimą.
Saulius Skvernelis, Gintautas Paluckas
© DELFI / Domantas Pipas

G. Paluckas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pašaipiai įvertino tai, kad naujoji politinė jėga priglaudė juodosios buhalterijos vedimu apkaltintos Darbo partijos likučius. Pasak politiko, iš partijos pasitraukę socialdemokratų veteranai ir reputaciją susitepę buvę Darbo partijos nariai puikiai tinka vieni kitiems.

„Jie nuostabiai tinka vieni kitiems. Tikrai. Pagaliau turime tvirtą ir nuoseklią vertybinę partiją. Ir jie bus nuostabūs ir stabilūs „valstiečių“ partneriai. Tol... kol gaus savo dalį. Nesišaipau ir nešaržuoju. Tiesiog, žmonės sulipdę šį politinį „frankenšteiną“ atneša į jį ir savo ilgamečius veikimo įpročius bei kultūrą - kas juodąją buhalteriją, kas patologinį melą ir veidmainystę. Tai yra stipri rišančioji medžiaga“, - pirmadienį feisbuke rašė G. Paluckas.

G. Paluckas akcentavo, kad 2017 rudenį įvykusios partijos skyrybos ateityje bus minimos kaip sėkmingiausias dešimtmečio LSDP įvykis.

„Kai kas sako, kad, va, nereikėjo erzinti diedukų. Nebuvo, kur jiems dingti, todėl įsisteigė sau partiją. Galiu atsakyti - ateis laikas, kai mūsų partinių „skyrybų“ dieną minėsime kaip geriausią dešimtmečio įvykį, ištikusį LSDP“, - rašė G. Paluckas.

LSDP pirmininkas nepraleido nepakomentavęs ir premjero S. Skvernelio dalyvavimo šeštadienį vykusiame LSDDP steigiamajame suvažiavime.

„Saulius Skvernelis, trypdamas savigarbos likučius, iš savo priešrinkiminio principingumo nepaliko akmens ant akmens. Ir bebrai tapo geri, ir darbiečiai švarūs. Šito kvapo Premjeras taip pigiai nebeatsiplaus“, - samprotavo G. Paluckas.

Premjeras, sveikindamas LSDDP narius su naujos partijos steigimu, kelis kartus įgėlė G. Paluckui, teigdamas, kad 2017 rudenį inicijuodamas pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, jis siekė destabilizuoti Vyriausybės darbą. Taip pat S. Skvernelis sakė, kad lažintųsi, jog ateityje išnykti turėtų ne naujoji kairioji jėga, bet G. Palucko vedami socialdemokratai.

Galiausiai, socialdemokratų lyderis teismu pagrasino agentūrai „Factum“, pareiškusiai, kad šeštadienį įkūrus Lietuvos socialdemokratų darbo partiją, LSDP bus įrašyta į Lietuvos rekordų knygą, kaip dažniausiai pavadinimą keičianti partija.

„Tiesa, dar skaičiau, kad kažkokia agentūra „Factum“ pareiškė, kad įtrauks socialdemokratų partiją (reikia suprast, LSDP) į Gineso rekordų knygą, kaip dažniausiai keitusią pavadinimą. Na, LSDP pavadinimo nekeitė nuo pat įkūrimo 1896 m., todėl savo sapaliones „Factum“ agentūra turės paneigti gražiuoju ir viešai arba kreipsimės į teismą“, - apibendrino G. Paluckas

Kovo 24 d. į steigiamąjį suvažiavimą susirinko LSDDP steigėjai. Naujos centro kairės partijos kūrimą inicijuoja 2017 m. rudenį nuo Lietuvos socialdemokratų atskilę politikai.

Kuriamos partijos steigiamajame suvažiavime nubrėžtos naujosios politinės jėgos gairės - tęsti darbą su „valstiečiais“. Paramą LSDDP išsakė tiek Premjeras, tiek „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.

Partijos pirmininku buvo pasiūlyta viena Gedimino Kirkilo kandidatūra. Už jį susirinkę naujos partijos steigėjai balsavo vienbalsiai.

Lietuvos Socialdemokratų partijos pirmininkas G. Paluckas ilgą laiką teigė, kad netiki alternatyvios kairiosios partijos sukūrimu. Politikas aiškino, kad atskilę politikos veteranai savo kalbomis kurti naują partiją tiesiog siekia pakenkti socialdemokratams. Pasak jo, tokios jėgos įkūrimo atveju, jis neabejojantis, kad politinis darinys nebus konkurencingas.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Orai: artėja nauja šilumos banga (6)

Ketvirtadienį Lietuvos orus lems stiprėjantis aukšto atmosferos slėgio sūkurys. Kaip naktį, taip...

Gydytoja papasakojo, kaip geriausia gydyti pūslelinę: tepalai ir pleistrai – praeityje (90)

Tikriausiai ir jūs esate vienas iš tų, kuris asmeniškai jau susipažino su pūsleline ( herpės...

Taline puikiais įvarčiais pažymėtame Supertaurės finale triumfavo „Atletico“ (27)

Istorinis futbolo vakaras Estijoje neprisvilo: trečiadienį vakare Taline UEFA Supertaurės finale...

Šiaudiniškius siaubiančio vyro bijo visas kaimas: jis lyg tiksinti bomba (216)

Dar prieš kelis metus Šiaudiniškiuose gyvenantis Julius Švedas buvo pavyzdingas šeimos žmogus,...

Pakvietė į vakarienę restorane – išėjo su pirkiniu už 2 tūkst. eurų (233)

Kaip manote, kiek gali kainuoti pagalvė? O dvi pagalvės ir antklodė? Žurnalistų pagalbos...

Neringos Venckienės tėvas ėmėsi veiksmų: šį kartą dėl anūkės (470)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kalėjime kalinčios Neringos Venckienės tėvas kreipėsi į...

Sostinėje pareigūnai per Žolinių reidą ne tik baudė, bet ir teikė pirmąją pagalbą (7)

Trečiadienį, Žolinių dieną, pareigūnai Vilniuje vos spėjo suktis – baudė neblaivius,...

Į restoraną Vilniaus senamiestyje užsukusią moterį išgąsdino ne tik kvapas, bet ir vaizdas (27)

Restorane „Forto dvaras“, esančiame pačioje Vilniaus širdyje – Pilies gatvėje, su šeima...

Įsigijo naują telefono kortelę ir prasidėjo keisti skambučiai (74)

Įsivaizduokite, kad nusiperkate naują telefono SIM kortelę, dar net nespėjate naujuoju numeriu...

Per Žolinę gimęs Natalijos Bunkės sūnus atšventė 7-ąjį gimtadienį: šventėje dalyvavo ir Danielius Bunkus (137)

Šiandien dainininkės Natalijos Bunkės ir verslininko Danieliaus Bunkaus sūnus Kristupas atšventė...