„Šiandien vykusio teisiamojo posėdžio metu apklaustas kaltinamasis, jis savo kaltę pripažino. Kaltinamasis prašo jį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą“, – Eltai teigė Kauno apylinkės teismo atstovė spaudai Tautvilė Merkevičiūtė.

Kitas posėdis byloje numatytas vasario 6 d.

R. Unikui baudžiamoji byla iškelta po to, kai gydytojas, šių metų rugpjūčio mėnesį Kauno rajone, būdamas neblaivus, vairavo automobilį ir partrenkė moterį.

Policijos duomenimis, R. Unikas Domeikavos kaime, vairuodamas automobilį „Volvo“, kliudė pėsčiąją. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumas laipsnis – 2,37 prom.

Kaip skelbė portalas „15min.lt“, R. Unikas pirmadienį teisme, prisiminęs dieną, kai pagautas neblaivus prie vairo, pasakojo turėjęs laisvą popietę ir apie 16 val. grįžęs namo bei išgėręs putojančio vyno.

Kaltinamasis tvirtino, jog tą dieną buvo žmonos gimtadienis, ji turėjo grįžti apie 21 valandą.

Vyras teigė, kad jau išgėręs alkoholinio gėrimo prisiminė, kad pažadėjo nuvažiuoti pašerti išvykusios dukters šuns. Gydytojas pasakojo, kad išvažiavęs iš namų, nuvažiavo apie 100 metrų ir tada, nepastebėjęs gatve ėjusios moters, ją partrenkė. R. Unikas teigė nukentėjusiosisos atsiprašęs.

R. Unikas yra Kauno klinikų gydytojas kardiologas, Intervencinės kardiologijos skyriaus vadovas.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją