Pirmoji ponia vaišino susirinkusius maltiečių sriuba ir ragino žmones prisidėti prie kilnaus tikslo – aukoti vienišiems seneliams.

„Sudėtingų istorinių lūžių ir neeilinių išbandymų laikotarpiu nepaprastai malonu būti žmonių tarpe, kurių misija yra skleisti žmogišką šilumą, atjautą ir gėrį. Nėra gražesnio žingsnio, kaip paremti šalia esantį žmogų, dovanoti jam savo laiką, nuoširdžiai užjausti, palaikyti“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmosios ponios teigimu, „Maltiečių sriuba“ yra puikus pavyzdys būtent tokio visuomenę telkiančio veiksmo, kuris teikia palaimą ir imančiam, ir duodančiam. Ši akcija atspindi aktyvias pastangas spręsti pamatines visuomenės problemas, kurios nėra mažiau skaudžios dėl to, kad gal kiek rečiau sulaukia žiniasklaidos ar nuomonės formuotojų dėmesio.

„Šiuo laikotarpiu atskirtyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms labai reikalinga mūsų pagalba. Todėl aš esu nuoširdžiai dėkinga maltiečiams už tai, kad jie nenuleisdami rankų rūpinasi kasdieniais globojamų senelių poreikiais. Noriu padėkoti ir kiekvienam prisidedančiam, kiekvienam aukojančiam, visiems neabejingiems žmonėms, jau ne kartą pastaraisiais metais įrodžiusiems, kad pilietiškumas, solidarumas ir labdarystė mums visiems nėra tušti žodžiai“, – kalbėjo pirmoji ponia.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)