Kaip teigiama Prezidentūros pranešime spaudai, pirmoji ponia D. Nausėdienė dėkojo „Pagavos“ bendruomenei, kad ši padeda vaikams atskleisti jų gabumus, augti, tobulėti ir kurti savo gyvenimo kelią.

„Suskambantys kalėdiniai varpai nori pažadinti mus iš kasdienybės snaudulio ir priminti mums, kad turime sustoti, pailsėti, giliai įkvėpti ir pamąstyti. Tik nuo mūsų pačių priklauso, kokius tikslus išsikelsime naujiems ateinantiems metams ir kaip link jų eisime ar skriesime“, – sakė pirmoji ponia.

D. Nausėdienė į šventę susirinkusiems vaikams ir jų tėveliams linkėjo viltingų kasdienio gyvenimo džiaugsmų ir dovanoti vieni kitiems šilumą bei džiugias akimirkas kartu.

„Šiemet Prezidentūros eglę puošia iš visų Lietuvos kampelių suskridę angelo sparnai, kurie, tikiu, atneš mums visiems daugiau vilties, daugiau galimybių pamatyti toli už horizonto ir suteiks stiprybės siekti taikos, naujų pergalių, priimti naujus iššūkius, padėti artimui“, – sakė D. Nausėdienė.

„Pagava“, įkurta 1994 m., yra savanoriška visuomeninė pelno nesiekianti organizacija, jungianti apie 600 šeimų visoje Lietuvoje. Bendrija siekia burti šeimas, auginančias klausos negalią turinčius vaikus, teikti joms paramą ir informaciją apie klausos negalią, taip pat bendradarbiauti su įvairiomis valstybinėmis institucijomis sprendžiant klausos negalią turinčių vaikų problemas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)