Vis dėlto šalies vadovas pabrėžia, kad jų keitimas gali atnešti daugiau žalos nei naudos.

„Ne visiems ministrams pavyksta išlikti vertiems to pasitikėjimo, kuris jiems buvo išreikštas, tačiau man tenka visada galvoti apie alternatyvas, – interviu LRT radijui trečiadienį sakė G. Nausėda. – Matydamas tą politinį lauką ir potencialiai galimus kandidatus, nesu labai optimistiškai nusiteikęs, bijau, kad neatsitiktų taip, kad nuo vilko užšoksime ant meškos“.

Vis dėlto jis pabrėžė, kad jei nors vienas ministras peržengtų raudoną liniją, „sprendimus reikėtų padaryti čia ir dabar, nesižvalgant, ar yra kandidatų, ar nėra“.

Konkrečių ministrų šalies vadovas neįvardijo.

Pasak jo, Vyriausybės narių stabilumas „galėtų būti vertybė, jei Vyriausybė dirbtų efektyviai“.

„Tada galėtume sakyti: Duok Dieve geros sveikatos tokiai Vyriausybei. Ir tegul būna kiek galima mažiau pokyčių, ypatingai šiuo neramiu metu, kuomet vyksta tokie dalykai ir mūsų šalyje, ir už šalies ribų“, – kalbėjo G. Nausėda.

Kalbėdamas apie valdančiąją koaliciją sudarančias partijas, prezidentas teigė matantis įtampų.

„Jų gali ir daugėti. Suprantama, ateina tam tikras atsiskaitymo metas, egzaminų metas, kurį politikams sudaro rinkimai“, – sakė prezidentas.

Jo teigimu, kai kurios partijos nėra patenkintos rezultatais, nes neįgyvendino rinkiminių pažadų.

„Kitas klausimas, ar aš, kaip prezidentas, sutinku su jų rinkimų pažadų įgyvendinimu. Kartais atrodo, kad tos partijos turi lūkesčių, jog prezidentas bus pozityviai nusiteikęs vienų ar kitų iniciatyvų atžvilgiu, pamiršdamos, kad aš ėjau į rinkimus su kiek kitokia rinkimine programa ir neprivalau įgyvendinti vienos ar kitos partijos politinių programų“, – kalbėjo šalies vadovas.

„Jos neturėtų nustebti, jei viena ar kita jų iniciatyvą būtų vetuojama“, – pridūrė G. Nausėda.

Prieš dvejus suformuotame Ingridos Šimonytės Ministrų kabinete kol kas nepakeistas nė vienas jos narys, nors opozicija ir kritikuoja dalies jų darbą.

Dėl Vyriausybės narių veiklos ji surengė ir keturias interpeliacijas, tačiau visos jos žlugo.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)