„Tikrai svarbu turėti koaliciją ne tik aritmetine prasme, ir kad ją kažkaip sulipdyti kuo platesnę, bet turėti ir ideologiniu pagrindu. Tai Tėvynės sąjunga kartu su Laisvės partija dirba ir nacionalinėje valdžioje, socialdemokratai po pertraukos grįžta į miesto tarybą. Aišku, tai yra kito spektro jėga, bet tai yra tradicinė partija, turinti aiškią ideologiją, aiškiai išreikštas savo vertybines pozicijas tam tikrose srityse“, – pirmadienį ryte ELTA surengtoje spaudos konferencijoje sakė V. Benkunskas.

„Tai aš matyčiau pirmiausiai galimybę ir poreikį derėtis dėl koalicijos šitam formate. Jeigu nepavyktų arba būtų kažkokių kitų niuansų, tada, aišku, mes galėtume žvelgti, kas dar yra išrinkti į mesto tarybą (...)“, – pridūrė naujasis Vilniaus meras.

Vilniaus miesto savivaldybės taryboje TS-LKD iškovojo 19 mandatų, po 9 – partija „Laisvė ir teisingumas“ ir Laisvės partija, 7 – Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, 4 – Lietuvos socialdemokratų partija, 3 – Nacionalinis susivienijimas.