Kaip BNS antradienį informavo Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras, nevyriausybinės organizacijos centre jau veikia, čia dirba dešimtys savanorių, teikiamos socialinės ir apgyvendinimo paslaugos.

Tačiau „testiniu režimu“ kol kas dirba Migracijos departamentas.

„Šią naktį kaip tik laukiame atvykstančių ukrainiečių, kurie čia galės saugiai pernakvoti ir užsiregistruoti. Kol kas testiniu režimu dirba tik Migracijos departamentas. Planuojama, kad visu pajėgumu centras pradės veikti nuo šio ketvirtadienio“, – BNS perduotame komentare sakė P. Keras.

Ukrainiečių registravimo centrai jau veikia Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Anksčiau skelbta, kad Kaune šis centras pradės veikti trečiadienį.

Skaičiuojama, kad į Lietuvą iki antradienio atvyko beveik 14 tūkst. pabėgėlių.

Vidaus reikalų ministerija jau anksčiau skelbė, kad savivaldybių prašoma padėti Migracijos departamentui žmogiškaisiais resursais.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją