„Tyrime cituojamo S. Girčio komentarus ir elgesį vertiname kaip nepateisinamus ir netoleruotinus. Baltarusija yra aktyvi Rusijos vykdomos invazijos į Ukrainą dalyvė, suteikianti savo teritoriją ir oro erdvę atakoms prieš Ukrainą. Mūsų nuomone, įmonės vadovo veiksmus ir siūlymą galimai klastoti sankcionuotų prekių kilmės dokumentus turėtų įvertinti ir teisėsauga – apeidinėti įvestas sankcijas yra ne tik amoralus poelgis vykstant karui, bet ir nusikaltimas“, – Eltai teigė socialdemokratų atstovas spaudai Justinas Argustas.

LSDP atstovas taip pat akcentuoja, kad S. Girčys, kaip liudija atlikto tyrimo surinkti duomenys, savo veiksmais ir komentarais menkina socialdemokratų partijos, kurios narys yra, reputaciją.

„Pagal partijos statutą, toks elgesys užtraukia pačią griežčiausią nuobaudą – šalinimą iš partijos. Artimiausiu metu Elektrėnų skyrius, kurio narys ir yra Girčys, renkasi ir spręs dėl pašalinimo – tiek iš kandidatų sąrašo į miesto tarybą, tiek iš partijos“, – patvirtino J. Argustas.

Tiriamosios žurnalistikos centras Siena.lt trečiadienį paskelbė tarptautinio tyrimo „Pinokis“ rezultatus, kuriuose figūruoja socialdemokrato Sauliaus Girčio, dalyvausiančio savivaldos rinkimuose, verslas. Skelbiama, kad politiko įmonė „Vivalsa” prekiauja baltarusiškomis granulėmis, prie jų nurodydama kitą kilmės šalį.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)