Rinkimų apylinkėse iki 19 valandos savo valią pareiškė 13,55 proc. rinkėjų – iš anksto balsavo 4,52 proc. rinkimų teisę turinčių piliečių.

Daugiausiai žmonių atėjo balsuoti Žiemgalos apygardoje – čia iki 19 val. balsavo 24,30 proc. rinkėjų. Mažiau aktyvūs Žirmūnų (14,39 proc.) ir Gargždų (15,62 proc.) rinkėjai.

Antrajame rinkimų ture Žirmūnų apygardoje dėl Seimo kėdės varžosi socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas ir konservatorė Paulė Kuzmickienė, Gargždų rinkimų apygardoje – Lietuvos centro partijos iškeltas kandidatas Kristupas Krivickas ir konservatorė Rasa Petrauskienė. Tuo metu Žiemgalos rinkimų apygardoje kovą dėl Seimo nario mandato tęsia Lietuvos centro partijos bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kelta kandidatė Rūta Janutienė ir Lietuvos socialdemokratų partijai atstovaujantis Liudas Jonaitis.

Žirmūnų vienmandatės apygardos rinkėjai neteko savo parlamentarės Aušros Maldeikienės, nes ji tapo Europos Parlamento nare. Žiemgalos ir Gargždų apygardose išrinkti Seimo nariai Vitalijus Gailius ir Bronius Markauskas po savivaldos rinkimų tapo merais.