Klaipėdiečiai socialiniuose tinkluose dalijosi šėlstančios liūties filmuotais vaizdais ir nuotraukomis.

Lietus apsėmė miesto gatves, automobiliai skendo ir daugiabučių kiemuose.

Žmonės komentavo, kad Klaipėdoje maišėsi žemė su dangumi, dideli krušos ledėkai tarsi akmenys daužėsi į langus, kiti pasakojo, kad stipri kruša net katiną iš saldaus popietės miego pažadino ir išgąsdino.

Seimo narė Ligita Girskienė feisbuke pasidalijo klaipėdiečių įrašais, kaip po liūties atrodo apsemtas miestas.

„Mogiliovo g., Klaipėda, 17.20 val. Dar ir 1 cm skersmens ledo kamuoliukais „pavaišino“, – rašo L. Girskienė.

Vaizdo įrašuose matyti apsemta Mogiliovo gatvė, milžiniškoje vandens baloje skęstantys automobiliai, liūties užlieti kiemai.

Sinoptikai praneša, kad ne tik šiandien, bet visą savaitę galime tikėtis netikėtai užklumpančio stipraus lietaus, krušos ar stipresnio vėjo.

Orus stebintys ir analizuojantys specialistai sako, kad nuspėti, kur vėl kris krituliai ir kada – labai sunku, tad išėjus į lauką pavakare šią savaitę geriau su savimi pasiimti ir skėtį.

„Šios šios savaitės dienos plius minus bus panašios, todėl taip ir planuokitės, kad įdienojus ir vakare pravartu su savimi turėti skėtį.

Dalis vietovių nei krušos, nei lietaus nesulauks. Labai tipinė situacija, kai krituliai formuojasi čia vietoje, o ne juos atneša koks atmosferos frontas. Visa savaitė bus panaši. Kur ir kada tiksliai iškris krituliai, vargiai įmanoma prognozuoti.

„Įmanoma pasakyti tik tiek, kad didžiausia lietaus tikimybė bus popiečio valandomis“, – aiškinama orų stebėtojų entuziastų grupėje „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

Klaipėda nebuvo vienintelis kraštas, kuris kentėjo nuo lietaus gausos. Įvairių įrašų ir vaizdų galima rasti socialiniuose tinkluose. Štai kaip atrodė orai Aleksote apie 19 val.

Biržuose skendo ne tik gatvės, bet ir jose palikti automobiliai.