Prasidėjus liepai ir vėl padvelks šiluma, tačiau teks luktelti iki savaitės vidurio. Gerokai atšilus orams ir vėl girdėsime griaustinį bei sulauksime lietaus.
© DELFI / Kiril Čachovskij

Pirmadienį pūs pietvakarių krypties vėjas, protarpiais numatomas nedidelis debesuotumas. Kaune oras sušils iki 18 laipsnių. Vilniuje dangumi plauks debesys, oro temperatūra sieks 16 laipsnių. Šiauliuose įdienojus galimas nedidelis lietus, bus apie 17 laipsnių šilumos. Pajūryje lietaus lašus nešios stiprus vėjas, vyraus 16 laipsnių temperatūra.

Antradienį termometrų stulpeliai pakils šiek tiek aukščiau, pasisuks vakarų vėjas. Kaune naktį bus apie 11, ryte apie 17 laipsnių šilumos. Dangumi plauks debesys, kurie neskubės skirstytis ir dieną. Tuo metu vyraus 22 laipsniai šilumos. Vilniuje be kritulių. Nakties metu vyraus 9, ryte 15 laipsnių temperatūra. Įdienojus numatomas nedidelis debesuotumas, oras sušils iki 20 laipsnių. Šiauliuose, naktį ir ryte, bus apie 10–16 laipsnių šilumos. Įdienojus, krapnojant lietui, oras sušils iki 21 laipsnio. Pajūryje temperatūra svyruos tarp 15–19 laipsnių. Lietus galimas tik vakarop.

Trečiadienį galima perkūnija ir negausus lietus. Pūs silpnas pietų, pietryčių vėjas. Kaune pirmoji paros pusė numatoma giedra, temperatūra svyruos tarp 14–19 laipsnių. Įdienojus pasirodys debesys, kurie atneš lietaus, oras sušils iki 23 laipsnių. Vilniuje, naktį ir ryte, bus apie 12–18 laipsnių šilumos. Dienos metu krapnos lietus, temperatūra sieks 22 laipsnius šilumos. Šiauliuose vyraus debesuotumas. Naktį ir ryte temperatūra svyruos tarp 15–18 laipsnių. Įdienojus galimas nedidelis lietus, oras sušils iki 22 laipsnių. Pajūryje naktį bus gausiai debesuota, tačiau auštant debesys ims skirstytis. Įdienojus gali truputį palyti. Temperatūra sieks 16–20 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį temperatūra sieks 25 ir daugiau laipsnių šilumos. Pūs rytų, šiaurės rytų vėjas. Kaune visą parą bus giedra. Naktį vyraus 15 laipsnių temperatūra. Ryte ir dieną atitinkamai bus apie 21–26 laipsnius šilumos. Vilniuje debesys bus reti svečiai. Nakties ir ryto metu oro temperatūra sieks 13–19 laipsnių, įdienojus bus 23 laipsniai šilumos. Šiaulius debesys taip pat pralenks. Apie 15–22 laipsnius šilumos numatoma naktį ir ryte, apie 26 laipsnius bus dieną. Pajūryje visą parą išsilaikys giedras dangus. Naktį ir ryte bus 19–21 laipsnis šilumos, įdienojus vyraus 24 laipsniai šilumos.

Penktadienį ir vėl girdėsime triukšmaujant griaustinį, protarpiais gaivins nedidelis lietus. Pūs vos juntamas rytų vėjas. Kaune, naktį ir ryte, bus giedra, oras sušils iki 16–21 laipsnio. Dienos metu temperatūra sieks 25 laipsnius šilumos, galimas negausus lietus ir perkūnija. Vilniuje naktis bus rami ir giedra, tačiau auštant pradės kauptis debesys ir žaibuos, o įdienojus prisijungs ir lietus. Naktį ir ryte bus apie 15–20, dienos metu apie 24 laipsnius šilumos. Šiauliuose lietaus tikimybė maža. Nakties ir ryto dangus bus giedras, numatoma 16–22 laipsnių temperatūra. Dienos metu pasirodys nedideli debesys, vyraus 27 laipsnių temperatūra. Pajūryje visą parą bus giedra. Temperatūra svyruos tarp 19–21 laipsnio.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis , savaitgalio orai išsilaikys šilti, protarpiais griaudės perkūnija ir negausiai lis.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Dėl dvylikamečio susikibo JAV ir Sovietų Sąjunga: berniukas atsisakė grįžti namo  „tėvas tik prieš mirtį pripažino, kad padarė klaidą“ (166)

Devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje apie Vladimirą Polovčaką skelbė beveik visos...

Vieni bankrutuoja, kiti bėga svetur (27)

Nors praėjusiais metais ne viename regione daugėjo darbuotojų, Darbo birža pranešė apie...

Buvusi Jasaičio žmona Vaida prabilo apie jo santykius su Oksana: neįleidžia į namus, keičia spynas (368)

Vaidos Klizaitės-Jasaitienės ir Simo Jasaičio santykiai truko septynerius metus, tačiau, anot jos,...

Interjero dizaino pasaka Amsterdame: viešnagė čia prilygsta nuotykiui stebuklų šalyje

Yra vietų, kur menas tampa gyvenimu, o gyvenimas – menu. Viena iš tokių stebuklingų vietų –...

„Lietuvos ryto“ jaunimas triumfavo Eurolygos jaunimo atrankos turnyre jaunieji žalgiriečiai – treti (10)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ turi daug žadančią pamainą. Sostinės ekipos talentai laimėjo Kaune...

Štai kiek kavos puodelių jums kainuoja narystė ES (3)

Briuselis 2018 metus pradėjo drąsiu, bet paprastu teiginiu: narystė Europos Sąjungoje yra labai...

Vadinamasis Jolie genas – ne toks pavojingas, kaip manyta iki šiol (1)

Moterų, kurios yra pavojingo vėžio gen o nešiotojos, onkologinės ligos atveju galimybės...

Švedijos pakilimo istorija: kodėl jiems sekasi (229)

Švedijoje susiformavusiai ekonominei ir socialinei politikai didelės įtakos turėjo šalyje...

Rokiruotė Seime: Pūką keis tikrai spalvinga asmenybė į jo vietą sėstis nenorėtų (853)

Seimui panaikinus seksualiniu priekabiavimu apkaltinto Kęstučio Pūko mandatą į Parlamentą...

Iš kelto Ryga-Stokholmas iškrito lietuvis, jo paieškos bevaisės (104)

Šeštadienį vakare iš „Tallink“ kelto „Isabelle“ iškrito lietuvis. Jo gelbėjimo...