aA
Per 30 Seimo narių turto vertė kartu su santaupomis viršija milijoną litų, o turtingiausias parlamentaras išlieka Respublikonų partijos lyderis, Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Valdemaras Valkiūnas.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Kaip rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos "Valstybės žiniose" pateiktos 2011 metų turto deklaracijos, V.Valkiūnas turi privalomo registruoti turto bei vertybinių popierių už 31 mln. litų, dar nurodė turintis 2,9 mln. piniginių lėšų, už 593 tūkst. suteikė paskolų, už 491 tūkst. litų paėmė.

Socialdemokratas Bronius Bradauskas su žmona Danguole turi registruoto turto, vertybinių popierių už daugiau kaip 21 mln. litų, taip pat per 5 mln. litų piniginių lėšų, dar yra suteikę 850 tūkst. litų paskolą.

Seimo narė konservatorė Rūta Rutkelytė ir jos sutuoktinis parlamentaras liberalas Kęstutis Glaveckas deklaravo turto, vertybinių popierių už 11,5 mln. litų, taip pat nurodė turintys 1,2 mln. litų santaupų.

Mišrios Seimo narių grupės atstovas Andrius Šedžius valdo 8,8 mln. litų vertės turtą, turi 86 tūkst. litų piniginių lėšų, suteikė 297 tūkst. litų paskolų ir yra paėmęs 5,8 mln. litų paskolų.

Kitas Mišrios Seimo narių grupės atstovas Jonas Jagminas su žmona Audrone valdo turto už 5,5 mln. litų, turi per 600 tūkst. litų piniginių lėšų, yra suteikę 6,9 mln. litų ir paėmę 7,5 mln. litų paskolas.

Parlamentarai liberalcentristai Arūnas Valinskas bei Ingrida Valinskienė nurodė turintys turto ir piniginių lėšų už 5,5 mln. litų, o jų paskolos siekia 1,7 mln. litų.

Seimo narė, sąjungos TAIP atstovė Agnė Zuokienė ir jos vyras Vilniaus meras Artūras Zuokas turi turto už 5,2 mln. litų, per 400 tūkst. litų santaupų, yra suteikę daugiau nei milijoną litų paskolų, o paėmę - 1,5 mln. litų.

"Tvarkietis" Vytautas Galvonas su sutuoktine Laima turi turto, kurio vertė siekia per 3 mln. litų, jų santaupos praėjusių metų pabaigoje viršijo 1,3 mln. litų, taip pat jie yra suteikę paskolų už 2,2 mln. litų ir 1,9 mln. litų pasiskolinę.

Krikščionių partijos frakcijos atstovas Jonas Ramonas su žmona Vilija turi turto ir piniginių lėšų už 4 mln. litų.

Liberalas Arminas Lydeka su žmona Olga turi turto už daugiau kaip 3 mln. litų, taip pat per 400 tūkst. litų piniginių lėšų.

Konservatorius Mantas Adomėnas su žmona Viktorija turi turto už 2,3 mln. litų, taip pat per 70 tūkst. litų santaupų, jie yra paėmę šiek tiek per milijoną litų siekiančią paskolą.

Mišrios Seimo narių grupės narys Konstantas Ramelis su žmona Regina valdo turto už 1,8 mln. litų, turi 1,9 mln. litų piniginių lėšų.

Seimo pirmininkė konservatorė Irena Degutienė su vyru Gediminu valdo turto už 1,2 mln. litų, yra suteikę 390 tūkst. litų paskolą.

"Tvarkietis" Rimantas Antanas Ručys su žmona Aušra turi turto ir santaupų už 1,9 mln. litų, žemės ūkio ministras ir Seimo narys konservatorius Kazys Starkevičius su žmona Rasa - už 1,77 mln. litų, liberalcentristas Vytautas Bogušis su žmona Virginija - už 1,1 mln. litų, "darbietės" Virginijos Baltratienės su vyru Regimantu turtas siekia 1,01 mln. litų, "darbiečio" Mečislovo Zasčiurinsko su žmona Gene - 1,1 mln. litų.

Sąjungos TAIP atstovas Žilvinas Šilgalis su žmona Lina valdo turto ir turi santaupų už 1,9 mln. litų, yra paėmę 495 tūkst. litų paskolą. Liberalas Erikas Tamašauskas su žmona Vida deklaravo 1,5 mln. litų turto ir santaupų, yra paėmę 100 tūkst. litų paskolą. "Darbietė" Dangutė Mikutienė su vyru Juliumi valdo turto už beveik 1,9 mln. litų, jų paimta paskola siekia per 400 tūkst. litų.

Liberalcentristo Vinco Babiliaus turtas su piniginėmis lėšomis siekia 1,87 mln. litų, "tvarkiečio" Dailio Alfonso Barakausko su žmona Violeta - per 1,35 mln. litų, Socialdemokratų partijos frakcijos atstovo Stanislovo Giedraičio su žmona Danguole - 1,1 mln. litų, socialdemokratas Bronius Pauža su žmona Marija turi turto ir santaupų už 1,1 mln. litų, socialdemokratė Marija Aušrinė Pavilionienė - už 1,1 mln. litų.

"Tvarkietis" Kęstas Komskis turi per 1,1 mln. litų turto ir piniginių lėšų, dar yra suteikęs 188 tūkst. litų paskolą, socialdemokratas Juozas Olekas su žmona Aurelija - 1,1 mln. litų, taip pat yra paėmę 67 tūkst. litų paskolą, konservatorius Stasys Šedbaras su žmona Ona - 1,1 mln. litų, yra paėmę 157 tūkst. litų paskolą.

Socialdemokratas Dainius Budrys su žmona Daiva nurodė turintys turto už 1,2 mln. litų, bet taip pat jie yra paėmę 513 tūkst. paskolą, "darbietis" Vydas Gedvilas su sutuoktine Elena - 1,6 mln. litų turto ir piniginių lėšų, bet yra paėmę 720 tūkst. litų paskolą.

"Darbietis" Valentinas Bukauskas su žmona Alina deklaravo 1,03 mln. litų turto ir santaupų, bet turi 147 tūkst. litų paskolą, "darbietis" Kęstutis Daukšys - 1,2 mln. litų turto ir santaupų, yra suteikęs 254 tūkst. litų paskolą, tačiau taip pat yra paėmęs per 700 tūkst. litų paskolą.

Per praėjusius metus smarkiai sumažėjo Mišrios Seimo narių grupės atstovės Astos Baukutės ir jos vyro Kęstučio Rupulevičiaus privalomas deklaruoti turtas. 2010 metų deklaracijoje jie nurodė turėję turto, kurio vertė siekė per 2 mln. litų, tačiau už praėjusius metus jie deklaravo 825 tūkst. litų turto. Santaupų sutuoktiniai metų pabaigoje turėjo 3,4 tūkst. lito.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Po sumaišties dėl vaikų palikimo seneliams pateikė tikslų paaiškinimą: tėvai panikuoja be reikalo (32)

Ketvirtadienį Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba išplatino pranešimą, kad vaikai...

Į laisvę lygtinai paleistas garsus nusikaltėlis paspruko iš Lietuvos: gražuolės žudiko ieško jau kaip dingusio be žinios (119)

Dėl grožio konkurso nugalėtojos nužudymo ir milijonais eurų įvertintų 70 kg narkotinių...

Tarp valdančiųjų – užuominos apie naujus mokesčius: įkvėpė Lenkijos pavyzdys (220)

Artėjant biudžeto svarstymo metui tarp valdančiųjų pasigirdo užuominų apie svarstymus...

Auditorė: mažose kaimo mokyklose auga išmokų gavėjų dinastijos (58)

Valstybės kontrolė perspėja, kad vaikų ugdymas mažose kaimų mokyklose valstybei kainuoja vis...

Žvejų ir valdininkų rietenos atskleidė chaosą: žvejai ir institucijos vadovaujasi skirtingais įstatymais (1)

Šiuo metu lašišoms yra ypatingas laikas: jos migruoja ir ieško nerštaviečių. Sėkmingai ir...

3 nematyti būdai, kaip dėvėti klasikinius baltus marškinius

Klasikiniai marškiniai – drabužis be kurio neapsieina nei viena spinta. Jie patogūs, tinkantys...

Vilniui pabodo „A“ juostas užėmę „nelegalai“: rado sprendimą, kurį pamatysime jau spalį (84)

Viešajam transportui skirtas eismo juostas okupavę automobilių vairuotojai ne juokais pykdo ir...

Ukraina: vakar „Normandijos formato“ susitikimas neįvyko dėl Rusijos kaltės papildyta (159)

Ukrainos užsienio reikalų ministro Vadimo Pristaiko teigimu, prezidentas Volodymyras Zelenskis...

Už Lietuvai itin svarbaus sprendimo kyšo Europos galingųjų ausys: milijardus kainuosiantis įstatymas vėl pajudėjo DELFI iš Briuselio (176)

Dar viena galimybė sustabdyti Lietuvos vežėjus ypač bauginantį ir šalies ekonomikai neabejotinai...

Originalu: kaimo Kėdainių rajone gyventojai važinės karieta (3)

Ir kas pasakys, kad Kėdainių rajono žmonės neišradingi. Štai Pelėdnagių seniūnijos...