aA
Per 30 Seimo narių turto vertė kartu su santaupomis viršija milijoną litų, o turtingiausias parlamentaras išlieka Respublikonų partijos lyderis, Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Valdemaras Valkiūnas.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Kaip rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos "Valstybės žiniose" pateiktos 2011 metų turto deklaracijos, V.Valkiūnas turi privalomo registruoti turto bei vertybinių popierių už 31 mln. litų, dar nurodė turintis 2,9 mln. piniginių lėšų, už 593 tūkst. suteikė paskolų, už 491 tūkst. litų paėmė.

Socialdemokratas Bronius Bradauskas su žmona Danguole turi registruoto turto, vertybinių popierių už daugiau kaip 21 mln. litų, taip pat per 5 mln. litų piniginių lėšų, dar yra suteikę 850 tūkst. litų paskolą.

Seimo narė konservatorė Rūta Rutkelytė ir jos sutuoktinis parlamentaras liberalas Kęstutis Glaveckas deklaravo turto, vertybinių popierių už 11,5 mln. litų, taip pat nurodė turintys 1,2 mln. litų santaupų.

Mišrios Seimo narių grupės atstovas Andrius Šedžius valdo 8,8 mln. litų vertės turtą, turi 86 tūkst. litų piniginių lėšų, suteikė 297 tūkst. litų paskolų ir yra paėmęs 5,8 mln. litų paskolų.

Kitas Mišrios Seimo narių grupės atstovas Jonas Jagminas su žmona Audrone valdo turto už 5,5 mln. litų, turi per 600 tūkst. litų piniginių lėšų, yra suteikę 6,9 mln. litų ir paėmę 7,5 mln. litų paskolas.

Parlamentarai liberalcentristai Arūnas Valinskas bei Ingrida Valinskienė nurodė turintys turto ir piniginių lėšų už 5,5 mln. litų, o jų paskolos siekia 1,7 mln. litų.

Seimo narė, sąjungos TAIP atstovė Agnė Zuokienė ir jos vyras Vilniaus meras Artūras Zuokas turi turto už 5,2 mln. litų, per 400 tūkst. litų santaupų, yra suteikę daugiau nei milijoną litų paskolų, o paėmę - 1,5 mln. litų.

"Tvarkietis" Vytautas Galvonas su sutuoktine Laima turi turto, kurio vertė siekia per 3 mln. litų, jų santaupos praėjusių metų pabaigoje viršijo 1,3 mln. litų, taip pat jie yra suteikę paskolų už 2,2 mln. litų ir 1,9 mln. litų pasiskolinę.

Krikščionių partijos frakcijos atstovas Jonas Ramonas su žmona Vilija turi turto ir piniginių lėšų už 4 mln. litų.

Liberalas Arminas Lydeka su žmona Olga turi turto už daugiau kaip 3 mln. litų, taip pat per 400 tūkst. litų piniginių lėšų.

Konservatorius Mantas Adomėnas su žmona Viktorija turi turto už 2,3 mln. litų, taip pat per 70 tūkst. litų santaupų, jie yra paėmę šiek tiek per milijoną litų siekiančią paskolą.

Mišrios Seimo narių grupės narys Konstantas Ramelis su žmona Regina valdo turto už 1,8 mln. litų, turi 1,9 mln. litų piniginių lėšų.

Seimo pirmininkė konservatorė Irena Degutienė su vyru Gediminu valdo turto už 1,2 mln. litų, yra suteikę 390 tūkst. litų paskolą.

"Tvarkietis" Rimantas Antanas Ručys su žmona Aušra turi turto ir santaupų už 1,9 mln. litų, žemės ūkio ministras ir Seimo narys konservatorius Kazys Starkevičius su žmona Rasa - už 1,77 mln. litų, liberalcentristas Vytautas Bogušis su žmona Virginija - už 1,1 mln. litų, "darbietės" Virginijos Baltratienės su vyru Regimantu turtas siekia 1,01 mln. litų, "darbiečio" Mečislovo Zasčiurinsko su žmona Gene - 1,1 mln. litų.

Sąjungos TAIP atstovas Žilvinas Šilgalis su žmona Lina valdo turto ir turi santaupų už 1,9 mln. litų, yra paėmę 495 tūkst. litų paskolą. Liberalas Erikas Tamašauskas su žmona Vida deklaravo 1,5 mln. litų turto ir santaupų, yra paėmę 100 tūkst. litų paskolą. "Darbietė" Dangutė Mikutienė su vyru Juliumi valdo turto už beveik 1,9 mln. litų, jų paimta paskola siekia per 400 tūkst. litų.

Liberalcentristo Vinco Babiliaus turtas su piniginėmis lėšomis siekia 1,87 mln. litų, "tvarkiečio" Dailio Alfonso Barakausko su žmona Violeta - per 1,35 mln. litų, Socialdemokratų partijos frakcijos atstovo Stanislovo Giedraičio su žmona Danguole - 1,1 mln. litų, socialdemokratas Bronius Pauža su žmona Marija turi turto ir santaupų už 1,1 mln. litų, socialdemokratė Marija Aušrinė Pavilionienė - už 1,1 mln. litų.

"Tvarkietis" Kęstas Komskis turi per 1,1 mln. litų turto ir piniginių lėšų, dar yra suteikęs 188 tūkst. litų paskolą, socialdemokratas Juozas Olekas su žmona Aurelija - 1,1 mln. litų, taip pat yra paėmę 67 tūkst. litų paskolą, konservatorius Stasys Šedbaras su žmona Ona - 1,1 mln. litų, yra paėmę 157 tūkst. litų paskolą.

Socialdemokratas Dainius Budrys su žmona Daiva nurodė turintys turto už 1,2 mln. litų, bet taip pat jie yra paėmę 513 tūkst. paskolą, "darbietis" Vydas Gedvilas su sutuoktine Elena - 1,6 mln. litų turto ir piniginių lėšų, bet yra paėmę 720 tūkst. litų paskolą.

"Darbietis" Valentinas Bukauskas su žmona Alina deklaravo 1,03 mln. litų turto ir santaupų, bet turi 147 tūkst. litų paskolą, "darbietis" Kęstutis Daukšys - 1,2 mln. litų turto ir santaupų, yra suteikęs 254 tūkst. litų paskolą, tačiau taip pat yra paėmęs per 700 tūkst. litų paskolą.

Per praėjusius metus smarkiai sumažėjo Mišrios Seimo narių grupės atstovės Astos Baukutės ir jos vyro Kęstučio Rupulevičiaus privalomas deklaruoti turtas. 2010 metų deklaracijoje jie nurodė turėję turto, kurio vertė siekė per 2 mln. litų, tačiau už praėjusius metus jie deklaravo 825 tūkst. litų turto. Santaupų sutuoktiniai metų pabaigoje turėjo 3,4 tūkst. lito.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Karbauskis: nebežinau, ar turime daugumą, ieškome nebalsavusios frakcijos papildyta (196)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis jau ieško...

Karpavičiaus turtų dar reikės palaukti: teismas užšaldė antrai žmonai ir broliui paliktus milijonus (3)

Skandalingoje istorijoje, kurioje narpliojamas verslininko milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus...

2020 m. sausio 19 d. siūloma paskelbti pirmalaikius Seimo rinkimus (15)

2020 m. sausio 19 d. siūloma paskelbti pirmalaikius Seimo rinkimus. Parlamentarų grupė,...

Pranckietis: būsiu vienas iš pirmalaikių rinkimų iniciatorių papildyta: prabilo apie poreikį formuoti naują daugumą  (131)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis postą išsaugojo – valdančioji dauguma neįveikė antrojo...

Pasklidus dūmams iš Kauno „Akropolio“ evakuoti žmonės papildyta (17)

Antradienio popietę, apie 14 val., Kaune iš prekybos ir pramogų centro „ Akropolis “ evakuoti...

Visiškas valstiečių pralaimėjimas – Pranckietis po slapto balsavimo išsaugojo postą stebėkite komentarus tiesiogiai (539)

Antradienį rengiamas pakartotinis slaptas balsavimas Seime bus lemtingas parlamento vadovui Viktorui...

Įspėja apie plintantį raginimą valytis organizmą: preparatas gali sukelti žymiai didesnes problemas (1)

Dėl gaisro Alytuje vis dar tvyro nerimas. Socialiniuose tinkluose plinta nuotraukos su kritusiais...

Susirūpino KET pakeitimais nuo lapkričio 1-osios: taisyklės posūkiams į dešinę keičia ir judėjimą į kairę? (34)

Jau nuo lapkričio 1-osios papildomų lentelių su žaliomis rodyklėmis montavimas bus draudžiamas,...

Prezidentas su pirmąja ponia lankosi Japonijoje: įvertinkite įvaizdžio pasirinkimą išskirtine proga (167)

Spalio 21-24 dienomis prezidentas Gitanas Nausėda kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene...