Seneliai prašė galimybės su mergaite susitikti Kauno policijos patalpose kiekvieną sekmadienį nuo 12 iki 16 val., dalyvaujant Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistams.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene Vytautas Jončas teigė, jog teismas prašymą atmetė motyvuodamas, jog atsižvelgia į vaiko nuomonę ir nenorą bendrauti su seneliais.
Anot jo, teismas konstatavo, jog šiame etape L. ir V. A. Kedžių bei mergaitės susitikimai negalimi, nes nei anūkė, nei seneliai nėra pasirengę susitikimams. „Priimdamas sprendimą teismas vadovavosi specialistų išvadomis, buvo studijuojami senelių ir anūkės laiškai“, – kalbėjo V. Jončas.
Teismo nuomone, Kedžiai turi gauti ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių.
„Lieka galioti anksčiau nustatytas bendavimo būdas – laiškais, elektroniniu būdu“, – sakė V. Jončas.
Pateikdami šį prašymą Kedžiai paprašė taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir leisti matytis su mergaite dar iki teismo sprendimo. To daryti nebuvo leista. Kedžiai nutartį apskundė, o vėliau dar kartą prašė leisti iš karto matytis su anūke.
Mergaitės mamos Laimutės Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas tai įvardijo piktnaudžiavimu procesinėmis teisėmis ir paprašė, kad Kedžiams būtų skirta 5 tūks.t litų bauda. Vakar Šaulių apygados teismas šį ieškinį atmetė.
Top naujienos
Supratęs, ką padarė, policijoje bandė švelninti situaciją: aš net pusę namo jos mamai padovanojau!
Daugiau kaip metus savo mažametę podukrą viename Lietuvos kaime žaginęs vyras šiandien tikina,...
Ukrainą aktyviai remiančioje šalyje – sąjungininkus nustebinę pareiškimai: gresia esminiai pokyčiai (2)
„Mes taiki šalis. Mes Ukrainai neduosime nė vieno šovinio“, – tokią žinutę Robertas Fico...
Užsienietis prisiminė Lietuvoje išgyventą košmarą: aš verkiau ir maldavau jo liautis (8)
Teisme pradedama nagrinėti milžinišką rezonansą sukėlusi istorija: Tomas Kelpša , dirbęs...
Tragedija Panevėžyje – namuose rastas negyvas kūdikis
Šeštadienio vakarą Panevėžyje buvo rastas negyvas kūdikis.
Brazdeikis patvirtino, kad išskrenda į Graikiją, „Žalgiris“ gaus pusės milijono eurų išpirką (8)
Gali būti, kad sutartį su Kauno „Žalgiriu“ šiam sezonui turintis Ignas Brazdeikis...
Daugiau nei šimtą metų Vilniuje slėptas objektas tapo atviras visiems: per sargo klaidą buvo pavirtęs Niagaros kriokliu
Vos prieš du mėnesius daugiau nei 100 metų saugota ir pašalinių neįsileidusi teritorija tapo...
Kunigas – apie šiuolaikines krikštynas: kai kurių tėvų elgesys po apeigų stebina papasakojo, kada galima atsisakyti tapti krikšto tėvais
Krikštynos visais laikais buvo svarbi šeimos šventė tikintiesiems. Tačiau keičiasi kartos,...
Monika Liu – apie svajonių vyrą, keistą tradiciją po koncertų ir kas padėjo įveikti Tureto sindromą
Delfi TV tinklalaidėje „Gilyn“ atlikėja Monika Liu papasakojo apie savo patirtis bandant...
Būrį gerbėjų socialiniuose tinkluose turinti Viktorija dalijasi sėkmingų santykių paslaptimis: yra viena praktika, kuri padeda pamiršti visas nuoskaudas
Sekėjų būrį socialiniuose tinkluose turinti Viktorija B radauskė atvirai kalba bene kiekvienam...
Skaudi nelaimė Panevėžio rajone: į gatvę parasparniu išriedėjo, apsivertė ir žuvo vyras (1)
Šeštadienį Panevėžio rajone mirtinai susižalojo vyriškis.