T. Metelionis laikinuoju Kauno miesto savivaldybės administracijos vadovu buvo paskirtas, sulaikius rekordinio kyšio ėmimu įtariamą šias pareigas ėjusį Vilių Šiliauską.

„Esame tarp dviejų Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimo laikotarpių. Šiemet turime sėkmingai užbaigti didžiuosius projektus – vandens sporto centrą ir mokslo populiarinimo centrą – muziejų „Mokslo sala“, Sporto halę bei Dariaus ir Girėno stadioną. Labai svarbu gerai pasiruošti ir surasti šiems objektams tinkamus valdytojus, kad būtų užtikrintas tinkamas turinys ir veikla. Be lankytojų tai tebūtų tik stiklas ir betono sienos.

Taip pat svarbu pasiruošti 2021–2027 metų Europos Sąjungos paramos periodui. Tai yra paskutinis periodas, kai miestai gaus pinigus infrastruktūrai gerinti. Dėl to reikia atsakingai paruošti projektų planą, kad už šias lėšas sukurtume maksimalią naudą mūsų gyventojams. Kauniečių matomi ir palankiai vertinami pokyčiai mieste yra nulemti kokybiško, iš anksto atlikto pasirengimo, todėl planavimas ir strategija į ateitį turi išlikti mūsų pagrindu“, – įsitikinęs T. Metelionis.

Naujai paskirtas administracijos vadovas nuo 2019 metų pavasario ėjo direktoriaus pavaduotojo pareigas. Iki tol jis Kauno miesto savivaldybėje vadovavo Plėtros programų ir investicijų skyriui.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją