Ir nors viešojoje erdvėje jau ne vieną mėnesį dominuoja didieji kinetiniai pajėgumai, kurių prašo Ukraina – tankai, artilerijos sistemos, aviacija, oro gynybos priemonės, šaudmenys ir amunicija, puikiai suvokiama, kad šiuos poreikius atliepti bus vis sunkiau.

Išties, tokie skambūs ir ambicingi pažadai, kaip iš ES perduoti Ukrainai 1 mln. sviedinių jau bliūkšta, o ir JAV pripažįsta, kad galimybės tęsti paramą tokia apimtimi, kokia buvo, kiekvieną savaitę mažėja.

Bet Ukraina – tiek pats V. Zalužnas, tiek eiliniai kariai, o ir juos remiantys eiliniai žmonės, organizacijos, judėjimai, įskaitant ir tuos iš Lietuvos, nuolat pažymi, jog esama priemonių, kurių reikia jau dabar, kurios įrodė savo vertę tokiame kare, koks vyksta, o ne kokį norėtų kariauti. Pastarieji žodžiai turėtų būti svarbūs ir NATO šalims, tarp jų ir Lietuvai. Bet ar taip yra?

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)