„Aš esu tikras, kad Agnė Širinskienė šiuo žingsniu padarė teisingą apsisprendimą ir sau, ir frakcijai. (…) Jeigu taip bus (A. Širinskienė norės grįžti į LVŽS – ELTA), tai nebus problemų. Čia ne išdavystė, tai yra tiesiog paprasčiausi žmogiški dalykai ir čia situacija, kuri skiriasi nuo kitų atvejų kaip diena ir naktis“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė R. Karbauskis.

R. Karbauskio nuomone, jei A. Širinskienė ir neturės noro grįžti į frakciją, ji vis tiek dirbs kartu su „valstiečiais“, nes vadovausis tomis pačiomis vertybėmis.

„Yra taip, kad čia aplinkybinis konfliktas, o ne vertybinis. Agnė tas žmogus, kuris tikrai padarė labai daug ir partijai, ir Lietuvai, ir dar padarys. Aš esu tikras, kad tai padarys kartu su mumis, nes vertybiškais šnekant, ji tikrai yra mūsų vertybių žmogus ir tai, kad perėjo į kitą frakciją, nereiškia, kad pakeitė vertybes“, – pridūrė LVŽS pirmininkas.

ELTA primena, kad pirmadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narė A. Širinskienė paskelbė, kad palieka „valstiečių“ partiją. Anot A. Širinskienės, sprendimą lėmė nusivylimas frakcijos ir šešėlinės Vyriausybės darbu bei kolegų pavydas. Antradienį buvusi viena aktyviausių „valstiečių“ politikų prisijungė prie Seimo Lietuvos regionų frakcijos.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)