„Jei šnekėti apie partinę veiklą, tai (laiko – ELTA) bus daugiau. Aš jau vakar sugebėjau susitikti su dviem mūsų partijos skyrių vadovais. Šnekėjomės apie artėjančius savivaldos rinkimus, aš tam neturėjau labai ilgai laiko. Žmonės dabar džiaugiasi, kad jie gali susitikti ir šnekėtis, o aš tam galiu skirti laiko – stiprinti partijos skyrius, ruoštis savivaldos rinkimams“, – penktadienį „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ sakė R. Karbauskis.

Dar vienas laukiantis darbas, pasak LVŽS lyderio, – suformuoti šešėlinę Vyriausybę, vadovaujamą Sauliaus Skvernelio.

„Aš esu gavęs kandidatus į tos Vyriausybės narius, dabar partijos taryba tai svarstys ir tvirtins“, – teigė R. Karbauskis.

Vis dėlto jis pažymėjo dar laukiantis savo išėjimo iš Seimo rezultatų – kad „valstiečių“ frakcija gautų pažadėtus postus komitetuose ir Seimo valdyboje.

„Jei šnekėtume apie rezultatą, kaip įvykį, tai jo dar nėra, nes dar nėra sprendimų, kurie atstatytų LVŽS teises, kaip didžiausios opozicinės frakcijos teises Seime – Seimo vadovybėje dar nepaskirtas žmogus, Audito komitetas dar neturi LVŽS nario pirmininko pozicijoje. Tai yra dar neįvykę dalykai, nors apie tai šneka valdančioji dauguma. (...) Dabar aš išėjau, tikiuosi, kad tai bus išspręsta“, – pridūrė R. Karbauskis.