Nauji Seimo nario rinkimai vienmandatėje Anykščių-Panevėžio apygardoje vyks 2017 m. balandžio 23 d.

Apie savo dalyvavimą Seimo nario rinkimuose feisbuke pranešė televizijos laidų vedėjas, prodiuseris Kristupas Krivickas, kuris praėjusiuose rinkimuose dalyvavo kartu su Nagliu Puteikiu ir buvo sukūręs vadinamąją Antikorupcijos koaliciją.

Dar anksčiau jis ketino eiti į Seimą su Liberalų sąjūdžiu, bet naujasis liberalų lyderis Remigijus Šimašius tam užkirto kelią.

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga rinkimuose kels buvusį Seimo narį Antaną Baurą, šiuo metu dirbantį Anykščių rajono savivaldybės administracijoje.

Socialdemokratai gali kelti arba buvusį parlamentarą Aleksandrą Zeltinį, arba buvusią premjero patarėją Auksę Kontrimienę. Taip pat galimi ir kiti kandidatai.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija šioje apygardoje kandidato dar neturi. Praėjusiuose rinkimuose šioje apygardoje kandidatavo, bet nelaimėjo Sergejus Jovaiša, bet šis politikas pateko į Seimą pagal sąrašą.

Liberalų sąjūdis į atsilaisvinusią Seimo nario vietą ketina kelti Anykščių rajono savivaldybės tarybos narį, verslininką Luką Pakeltį, kuris buvo trečias po G. Kildišienės ir S. Jovaišos.

Kitos partijos gali taip pat kelti savo kandidatus. Maža to, išsikelti kandidatūrą gali ir partijoms nepriklausantys asmenys.