Prašymus elektroniniu būdu turėtų pateikti būsimųjų pirmokų, keičiančių mokyklas, pereinančių iš progimnazijas į gimnazijas, atvykusių gyventi į sostinę, tėvai. Mokiniai, kurie pereina mokytis į aukštesnio lygmens programą – penktą, devintą (I gimnazijos) ar III gimnazijos klasę, toje pačioje mokykloje.

Savivaldybė nurodo, kad pildant prašymą, yra galimybė rinktis 3 ugdymo įstaigas, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į keletą detalių: viena iš trijų pasirinktų mokyklų būtinai turi būti priklausanti pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, be to, trys mokyklos turi būti nurodomos prioriteto tvarka – pradedant nuo tos, į kurią norima labiausiai.

Preliminarius sąrašus, į kurią teritorinę mokyklą yra priimtas vaikas, tėvai galės matyti jau birželio pradžioje mokyklų interneto svetainėse. Apie priėmimą tėvai bus informuoti ir elektroniniu būdu bei informaciją matys e. registracijos sistemoje. Sutartį su ugdymo įstaiga tėvai turi pasirašyti per 30 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo.

Savivaldybė pažymi, kad šiuo metu jau yra išsiųsti kvietimai vaikams, kurie pretendavo mokytis mokyklose, vykdančiose priėmimą konkurso būdu arba įgyvendinančias specializuoto ugdymo krypties programas ar savitos pedagoginės sistemos elementus. Gautus kvietimus svarbu patvirtinti iki š. m. birželio 6 d., nepatvirtinus kvietimo iki nurodyto laiko kvietimas atšaukiamas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją