aA
Sekmadienį Delfi kalbinti Vilniaus miesto ir rajono gyventojai įvardijo, kaip rinkosi kandidatą į merus, ar buvo sunku apsispręsti. Vilniaus rajone visi vieningai sutaria, kad intriga bus.

Vilniaus miesto gyventojai domėjosi darbais

Štai viena moteris Vilniaus mieste teigė, jog nebuvo lengva pasirinkti.

„Pirmiausia tai aš pagalvojau, kiek žmogus sugeba papasakoti apie save, apie tai, ką jis nori nuveikti Lietuvai, Vilniui. Ir man atrodo, kad jeigu žmogus geba sklandžiai kalbėti, tai jį supras ir brangūs rinkėjai – Vilniaus gyventojai“, – sakė vilnietė.

Ji teigė negali prognozuoti, ar kova dėl Vilniaus miesto mero posto bus arši.

„Čia tas pats kaip burti iš kavos tirščių. Kiekvienas žmogus, kuris eina į rinkimus turi lūkesčių. Manau, kad tie, kurie pamatys, kad jų kandidatas nesurinko daugumos, gal nepasijus labai linksmai. O tie, kurie matys, kad jų kandidatas laimėjo toliau švęs laimėjimo pergalę“, – Delfi sekmadienį sakė vilnietė.

Gyventojai pasakė, pagal kokius kriterijus rinkosi merus
© ELTA / Dainius Labutis

Kita Vilniaus miesto gyventoja teigė, jog pasirinko lengvai, nes iš karto žinojo, už ką balsuoti. Už šį kandidatą ji balsavo ir pirmame rinkimų ture.

„Paprastai, viskas aišku. Šiais laikais viską žinome ir matome“, – sakė moteris.

Ji teigė, jog nuo senų laikų turi savo nuomonę, tačiau naujienas ir žinias stebi.

„Visų darbus seku. Jau daug metų žinau už ką balsuoju“, – teigė ji.

Vilniaus rajono gyventojai prognozavo intrigą

Vilniaus rajone kalbinta pora teigė, jog pasirinko labai lengvai.

„Iš pirmo turo mūsų kandidatas nepakliuvo. Bet antrame ture jau žinojome, už ką balsuosime“, – teigė moteris.

Delfi kalbintas vyras Vilniaus rajone prognozavo intrigą.

„Sunku pasakyti, bet, ko gero, bus intriga“, – sakė jis.

Kita Vilniaus rajono gyventoja Delfi sakė, kad kandidatas, kurį jį rinkosi pirmame ture į antrąjį nepakliuvo.

„Bet iš tų, kurie liko, buvo aišku, už ką balsuoti“, – teigė moteris. Ji taip pat sakė mananti, kad intriga Vilniaus rajone išliks iki paskutinių minučių.

Dar kita Delfi kalbinta Vilniaus rajono gyventoja sakė, kad sunkumų renkantis kandidatą neturėjo. Kadangi ir pirmame rinkimų ture balsavo už tą patį kandidatą į Vilniaus rajono merus.

„Darbų dar nei vienas kandidatas nevykdė ypatingai, žinau, kad jie buvo taryboje. Bet vis tiek buvo kita merė. Kadangi ji nebekandidatavo, tai turėjau pasiskaityti, pasižiūrėti debatus. Gaila, kad kai kurie kandidatai į debatus truputį bijojo eiti, ar kaip“, – sakė ji.

Gyventojai pasakė, pagal kokius kriterijus rinkosi merus
© ELTA / Dainius Labutis

Kita Vilniaus rajono gyventoja teigė, jog antrame rinkimų ture balsuoti jai nebuvo sunku, skirtingai nei pirmame.

„Aš manau, kad patirtis. Tai jau ganėtinai ilgai abiejų partijų rezultatai ir darbai matosi. Paprasta buvo“, – sakė moteris. Ji taip pat sakė, kad intriga dėl šio posto išliks iki pat pabaigos.

Kitas Vilniaus rajono gyventojas Delfi teigė, jog išsirinkti už ką balsuoti buvo itin lengva.

„Aišku, kad lengva. Iš naujo reikėjo rinktis, bet išsirinkti buvo lengva“, – sakė vyras.

Delfi primena, kad balsavimas rinkimų apylinkėse sekmadienį vyksta nuo 7 iki 20 valandos.

Iš viso antrame rinkimų ture teisę balsuoti turi daugiau kaip 1 mln. 422 tūkst. rinkėjų iš 34 rinkimų apygardų.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(12 žmonių įvertino)
2.5833

Top naujienos

Ragina vartotojus pasitikrinti: paskelbta, kur buvo pardavinėjami pasenę maisto produktai

Tęsiant tyrimą maisto klastočių byloje, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT)...

Vairuotojų laukia didesnės techninės apžiūros kainos ir griežtesnė tvarka: kai kurie modeliai po dvejų metų kelyje būti negalės (1)

Perkantiems naudotą automobilį nuo šių metų liepos bus svarbu ne tik atsižvelgti į transporto...

„Tegul skambina savo draugui Putinui“: Ukraina sureagavo į Orbano pasiūlymą (3)

Ukrainos užsienio reikalų ministerija paragino Vengrijos ministrą pirmininką Viktorą Orbaną...

Po partijos gretose kilusio nepasitenkinimo – ironiškas Šimonytės atsakymas (23)

Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščioniams demokratams (TS-LKD) priklausanti premjerė Ingrida...

Mirė moteris, tikinusi, kad yra Putino motina

Žiniasklaida praneša, kad Sakartvele, būdama 97 metų, mirė Vera Putina – moteris, kuri tikino...

Izabelė Pukėnaitė „Moteris iš fronto", parengė Agnė Keizikienė

Į rusų nelaisvę patekusi Inga net neįsivaizdavo, kas jos laukia: po kelių dienų paprašiau, kad mane nužudytų (10)

43-ejų metų Inga iki 14 metų gyveno Lietuvoje, po to su tėvais išvyko į gimtąją Ukrainą, o...

Po drastiškų pokyčių – masiniai mokyklų uždarymai: skelbia, kad pasiseks vienetams (1)

Pastarasis dešimtmetis Panevėžio rajone išsiskyrė masiniu mokyklų uždarymu. Toliau nuo miesto...

Paskubėjus, gauti paramą saulės elektrinei dar įmanoma: ekspertai įvardijo kylančias problemas (1)

Gyventojams skirtas 40 mln. eurų paramos kvietimas saulės elektrinėms jau sudomino tūkstančius...

Nidos prieplaukoje susituokė Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus: pasidalijo ceremonijos akimirkomis (8)

Penktadienį susituokė žinoma laidų vedėja Edita Mildažytė (57) ir jos mylimasis, televizijos...

Delfi Plius

Legendinis 2K. Kubilius ir Kirkilas – apie nerimą dėl įvykių Lenkijoje ir apie dieną X Rusijoje (1)

Delfi Plius eteryje jau trečią kartą prie mikrofonų sėda legendinis politikų Gedimino Kirkilo...