Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS informavo, kad trečiojo sostinės policijos komisariato pareigūnai pradėjo administracinę bylą dėl veikos, sukėlusios pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms.

„Šiandien reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją policija pradėjo tyrimą“, – ketvirtadienį BNS sakė J. Samorokovskaja.

Apie tai, kad S. Urbanavičius atėjo į vieną Vilniaus kavinę nedėvėdamas privalomos apsauginės veido kaukės, trečiadienį vakare pranešė portalas lrytas.lt .

J. Samorokovskajos teigimu, policija apie įvykį negavo jokio pranešimo nei iš kavinės personalo, nei iš kitų joje buvusių žmonių.

„Dienos metu jokio pranešimo iš kavinės nebuvo – nei padavėjos, nei filmavusio lankytojo, nei jokio trečio asmens“, – sakė ji.

Pasak Vilniaus policijos atstovės, S. Urbanavičius bus iškviestas į policijos komisariatą, kur bus laukiama jo paaiškinimų ir tuomet sprendžiama, dėl jam taikytinos nuobaudos.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos. Nusižengusiems pirmą kartą ir kaltę pripažįstantiems skiriama pusė minimalios baudos.