„Taip, kaip dabar elgiasi Vyriausybė, aš tikrai vertinu labai neigiamai. Pati išdirbau bene aštuonerius metus ministre ir tiesiog neprisimenu, kad Vyriausybės posėdžiai nevyktų, kad ir atostogų piko metu. Taigi visą tai galima susiplanuoti labai normaliai, kad būtų kvorumas, kad ministrai pasiskirstytų atostogas taip, kad darbas Vyriausybėje nenutrūktų ir galėtų vykti. O dabar man visai nesuprantama. (...) Tai iš tikrųjų vertinu kaip didelį neatsakingumą ar nesupratimą, ar, kita vertus, esamos situacijos valstybėje nesuvokimą“, – penktadienį „Žiniui radijui“ sakė V. Blinkevičiūtė.

„Iš tikrųjų ir ruduo laukia sudėtingas, ir infliacija, ir kainos didžiulės, ir žmonės kiekvieną dieną galvoja apie išgyvenimą, bet Vyriausybė galvoja, kad jai dabar svarbiausia pailsėti nepriimant jokių sprendimų. Arba iš kitos pusės iš tikrųjų nėra ką priiminėti, nes niekas nedirba Vyriausybėje taip, kad būtų galima priiminėti posėdžio metu vienus ar kitus sprendimus“, – pridūrė ji.

ELTA primena, kad nuo pirmadienio iki ketvirtadienio premjerė Ingrida Šimonytė ketina atostogauti. Ministrę pirmininkę atostogų metu pavaduos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Taip pat kitą savaitę planuoja atostogauti ir krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, kultūros ministras Simonas Kairys, žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė bei finansų ministrė Gintarė Skaistė.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)