Jau savaitę lažybų punktuose “Orakulas” siūloma lažintis, ar šalies vadovas Rolandas Paksas, kilus skandalui dėl galimo jo patarėjų bendradarbiavimo su Rusijos nusikalstamo pasaulio atstovais, paliks savo postą. Tokios lažybos sudomino kai kuriuos kauniečius. Daugelis linkę statyti už tai, kad R.Paksas ir toliau vadovaus valstybei.
© ELTA
Stato po kelis tūkstančius

Lažybų punktas “Orakulas”, paskelbęs tokias lažybas, nesitikėjo didelio lankytojų antplūdžio, tačiau pirminės prognozės nepasitvirtino. Ypač pastarosiomis dienomis kauniečiai noriai dalyvauja tokiose lažybose. Anot lažybų tarpininkės Evelinos Budrytės, daugelis tiki, kad R.Paksas, kilus skandalui, neatsistatydins.

“Praėjusios savaitės pradžioje buvo pastebimos kiek kitokios tendencijos. Žiniasklaidai išplatinus pirmą informaciją, kai kurie jaunuoliai buvo linkę manyti, kad Rolandas Paksas paliks šalies vadovo postą, tačiau šių dienų įvykiai rodo, kad toks scenarijus mažai tikėtinas. Tai pastebi ir žmonės: statoma už tai, kad Prezidentas liks savo poste”, - pakitusias tendencijas pastebėjo E.Budrytė.

Ji nelinkusi įvardyti didžiausios sumos, kuri buvo pastatyta šiose lažybose, tačiau sako, kad jos ganėtinai didelės. Už galimybę, kad Prezidentas neatsistatydins, galima statyti santykiu 1 prie 1,01. Vadinasi, jei statoma šimtas litų, sėkmės atveju, asmuo laimi vos litą. Gerokai daugiau galimybių laimėti turi tie, kurie tiki, kad R.Paksas pasitrauks iš savo posto, čia lažybų santykis 1 prie 3.

“Žmonės stato ir po tūkstantį, ir po du, - pastebėjo lažybų tarpininkė. - Koeficientas nėra didelis, todėl statomos sumos nėra mažos”. Ji nesiryžo pasakyti, ar lažybų punktas priimtų statymą, jei jis būtų didesnis nei 100 tūkstančių litų. “Tai turėtų nuspręsti mūsų centrinio biuro darbuotojai”, - aiškino E.Budrytė.

Nevilioja laimėjimai

Pastebimos ir lažybose dalyvaujančiųjų amžiaus tendencijos. Anot lažybų tarpininkės, vyresni linkę manyti, kad R.Paksas dirbs toliau, jaunesni palaiko kitokią poziciją. Kaunietis studentas Tomas Vasiliauskas ilgai svarstė, ar dalyvauti tokio pobūdžio lažybose. Jis sakė esąs beveik visiškai tikras, kad R.Paksas toliau liks savo poste, tačiau lažintis dėl tokios pozicijos, anot studento, neapsimoka, nes laimėta suma bus itin maža.

“Gal Prezidentui ir derėtų atsistatydinti, tačiau jis tikrai to nepadarys. Pasiklausius jo kalbų, dėl to man nekyla jokių abejonių”, - sakė T.Vasiliauskas. Jis apsisprendė dalyvauti sporto varžybų totalizatoriuose.

Kai kurie kiti besilažinantieji sakė į punktą atėję išgirdę apie galimybę statyti už Prezidento likimą, tačiau, išvydę lažybų santykį, apsisprendę to nedaryti. “Geriau rizikuoti kitose lažybose. Juk laimėjimai šiose labai maži”, - šypsojosi Danguolė Kvėderaitė.

Laimėjimai - lapkričio viduryje

Tokio pobūdžio lažybos minėtame punkte vyksta ne pirmą kartą. Kiek anksčiau besilažinantieji galėjo spėlioti, kas taps Vilniaus meru. “Sostinėje užsitęsus politinei krizei, vilniečiai aktyviai dalyvavo ir tokiame lošime”, - aiškino E.Budrytė.

Pasak jos, lažybų punktai neapsiribos vien sporto varžybų rezultatais. “Stengiamės reaguoti į svarbius gyvenimo įvykius. Kartais tokie įvykiai žmonėms įdomesni nei sporto varžybų rezultatai”, - pastebėjo lažybų tarpininkė.

Tuo tarpu minėtojo lošimo laimėtojai paaiškės lapkričio 17 dieną, jei iki tol šalies vadovas liks savo poste, palaikiusiems tokią poziciją bus išmokėti laimėjimai.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

R.I.T.A. Lietuvos žemės ūkio atašė Kinijoje kaltina ambasados moteris genocidu (88)

Žemės ūkio ministerija atlieka patikrinimą dėl jos deleguoto atstovo Kinijos Liaudies...

Gudžiaus treneris griebiasi už galvos: nebežinome, ką daryti (97)

„Tragiška situacija. Esame giliuose viduramžiuose ir man keisčiausia, kad niekas neprisiima...

Kas slepiasi už naujo mistinio Putino įvaizdžio? (125)

Anksčiau dažnai vaizduojamas raumeningu mačo, gebančio apginti tėvynainius nuo priešų, Rusijos...

Lietuvos medikams – viliojantis britų kvietimas (60)

Didžiosios Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS), norėdama išspręsti vis didėjančią...

Feisbuko sensacija tapęs apsaugininkas Eligijus Ruškys: gyvenime yra buvę ir daugiau kuriozų (39)

Vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis, disko metikas Eligijus Ruškys šiomis dienomis...

Nedžiuginanti Ingos Stumbrienės atostogų Bahamose pabaiga: iš oro uosto – tiesiai į medikų rankas (131)

Vasarišku ori bei egzotiška gamta Bahamų salose besidžiaugusi Inga Stumbrienė nesitikėjo...

Perspėjimas stambiesiems – melavusiems teks atsisveikinti su žeme imsis ir miškų (428)

Kilus skandalui dėl žemės ūkio paskirties žemės pirkimo nepaisant visų ribojimų paaiškėjo,...

Paskelbta nauja Lietuvos pašto vadovė papildyta (5)

Valstybės valdomam Lietuvos paštui vadovaus Asta Sungailienė.

Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje gydytoja pateikė naujausią informaciją; atnaujinta 13:58 (291)

Prezidento Valdo Adamkaus žmona 90 m. Alma nuo šeštadienio gydoma Vilniaus universiteto ligoninės...

Teismas neleido remontuoti kavinės prie Vilniaus Bernardinų sodo (9)

Teismas dar kartą patvirtino, kad bendrovė „ Liumeksis “ gali užkonservuoti kavinę prie...