Jis ministerijos vadovybės komandoje pakeis Jovitą Neliupšienę, kuri grįžta į diplomatinę tarnybą Užsienio reikalų ministerijoje.

Viceministrai keisis rugsėjo mėnesį.

„Labai džiaugiuosi, kad Karolis Žemaitis, dirbęs su manimi vienoje komandoje ir gerai išmanantis eksporto, talentų ir investuotojų pritraukimo sritis, perima šių klausimų kuravimą. Dėkoju Jovitai Neliupšienei už jos atsakingą darbą šiuo daugybės iššūkių Lietuvos ekonomikai pareikalavusiu laikotarpiu,“, - sakė A.Armonaitė.

„Šiandien kaip niekad svarbu užtikrinti Lietuvos investicinį patrauklumą bei didinti Lietuvos verslų konkurencingumą pasaulinėse rinkose. Lietuvos ekonomika yra pasiruošusi atremti globalius iššūkius, bet taip pat turime susitelkti į reikalingų pokyčių įgyvendinimą“, - teigė K.Žemaitis.

K.Žemaitis ministrės patarėju dirba nuo dabartinės Vyriausybės kadencijos pradžios. Iki prisijungimo prie EIMIN jis dirbo „Go Vilnius“ Verslo skyriaus vadovu, projektų vadovu Kauno technologijos universitete, agentūroje „Investuok Lietuvoje“. Per savo karjerą, K. Žemaitis sukaupė vertingų žinių investicijų pritraukimo, ekonominio konkurencingumo, verslo plėtros, tarptautinio bendradarbiavimo srityse. K.Žemaitis yra baigęs ekonomikos ir politikos bei rinkodaros ir vadybos studijas ISM universitete.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vadovybę sudaro 4 viceministrai. Joje taip pat dirba Vincas Jurgutis, Eglė Markevičiūtė ir Ieva Valeškaitė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją