Vėlų žiemos vakarą Darius su žmona ir dviem vaikais ėjo namo, vyras tempė paskui save rogutes. Priėję prie perėjos Trakų g., šalia sankryžos su Šalkauskio g., jie sustojo. Vyras girdėjo iš kairės atvažiuojantį automobilį, todėl norėdamas atkreipti vairuotojo dėmesį pašvietė į jį žibintuvėliu.

Pamatę, kad automobilis lėtėja, pėstieji žengė į perėją. Jie jau buvo maždaug ties gatvės viduriu, kai vairuotojas pradėjo didinti greitį, kirsdamas ištisinę liniją metėsi į priešpriešinę eismo juostą, pralėkė tiesiai pro pėsčiųjų nosį ir sustojo už maždaug 20 metrų nuo perėjos.

„Saugodamas vaiką, kad jis nebūtų partrenktas, sukausi į kairę, kai automobilis, pralėkdamas pro mane, dešine priekine puse užkabino rogutes ir jas kliudė, aš paleidau virvutę iš rankos, jos buvo nublokštos ant važiuojamosios dalies už pėsčiųjų perėjos“, – pavojingą akimirką prisiminė Darius.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)