Prieštaringai vertinamo katalikų arkivyskupo iš Zambijos Emmanuelio Milingo korėjietė žmona, "iš visos širdies mylinti savo vyrą", antradienį pareiškė, kad badaus iki mirties, jei Vatikanas neleis jai su juo pasimatyti.
Maria Sung prie Šv. Petro bazilikos surengė spaudos konferenciją, kurios metu paskelbė pradedanti bado streiką. Moteris siekia pasimatymo su vyru, kuris, jos teigimu, dėl santuokos su ja Vatikane laikomas prieš savo valią.

"Tęsiu bado streiką tol, kol Milingo galės su manimi susitikti arba kol mirsiu", - žurnalistams sakė M.Sung ir pridūrė, kad iš visos širdies myli savo vyrą.

43 metų M.Sung su 71 metų arkivyskupu egzorcistu, kuris pagarsėjo gydydamas tikėjimu, susituokė gegužės 27 dieną per masinę Pietų Korėjos Suvienijimo Bažnyčios tuoktuvių ceremoniją, kuriai vadovavo Sun Myung Moonas.

"Jei nebesutiksiu jo žemėje, mirsiu, ir mano siela bus šalia jo, - sakė M.Sung. - Santuoka galioja ir po mirties".

Vatikanas, kuris draudžia savo kunigams vesti, nurodė E.Milingo iki rugpjūčio 20 dienos atsižadėti santuokos; priešingu atveju jam gresia ekskomunikacijai prilygstančios sankcijos.

Šis terminas praėjusią savaitę, po E.Milingo audiencijos pas popiežių Joną Paulių II jo vasaros rezidencijoje Kastelgandolfe buvo atšauktas. Popiežius ir arkivyskupas akis į akį kalbėjosi apie pastarojo santuoką.

Nuo to laiko E.Milingo viešai nepasirodė, ir M.Sung tvirtina, kad jis laikomas Vatikane prieš savo valią. Pirmadienį Vatikano delegacija perdavė jai vyro laišką, tačiau ji atsisakė jį priimti.

Italijos dienraštis "La Repubblica" rašė, kad E.Milingo žmonai rašė apgailestaująs dėl jų santuokos. Laikraštis išspausdino tokią laiško ištrauką: "Meldžiu tavęs, pasistenk mane suprasti. Vesdamas tave padariau tai, ko negalėjau padaryti, nes prieš gegužės 27-osios ceremoniją kaip kunigas ir vyskupas daviau celibato įžadus, kurie sieja mane su Dievu ir Bažnyčia... Šio ryšio aš negaliu nutraukti".

Tuo tarpu akupunktūros specialistė M.Sung atsisakė patikėti laišku. "Nepasitikiu jokiais laiškais. Noriu susitikti su savo vyru. Noriu su juo pakalbėti asmeniškai, - sakė ji. - Esu pasirengusi paaukoti gyvenimą, kad jį apginčiau. Noriu susitikti su savo vyru akis į akį".

Praėjusią savaitę E.Milingo žurnalistams sakė, kad blaškosi tarp žmonos, popiežiaus ir pagarbos Sun Myung Moonui, kurį jo sekėjai laiko mesiju, o priešininkai - pavojingu žmogumi.

Šeštadienį Vatikano pranešime spaudai buvo paneigta, kad arkivyskupas laikomas prieš jo valią - esą jis pats paprašė laiko viską apmąstyti ir pasimelsti.

Pirmadienį M.Sung žurnalistams sakė mananti, kad yra nėščia, bet pasitikrinsianti tik tada, kai sugrįš vyras. Antradienį paklausta, ar badavimas nepakenks jos kūdikiui, ji atsakė, kad dabar jai svarbiausia vyras.

"Dabar visų svarbiausias žmogus yra tas, kuris jau gyvena, bet nėra laisvas - monsinjoras Milingo. Mano sveikata ir visi kiti dalykai yra antraeiliai", - ramiai sakė ji.

Pasak M.Sung, jei ji atliktų nėštumo testą dabar ir jei pasirodytų, jog ji iš tikrųjų nėščia, visi galėtų kaltinti ją naudojimusi padėtimi. Jei ji nebūtų nėščia, Vatikanas galėtų nekreipti į ją dėmesio.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Nepakeliamus skausmus lietuvė išsigydė be vaistų ir operacijų: dėl mitybos išvaizda pasikeitė neatpažįstamai (103)

Rita Miškel prieš 13 metų išvyko gyventi į Airiją. Ten ji atrado ne tik naują gyvenimą, bet ir...

Politikai to bijo kaip velnias kryžiaus, tačiau neišvengs (161)

Tarp 30 geriausių idėjų Lietuvai atsidūrė siūlymas, apie kurį dalis politikų bijo net...

Po tėvo mirties – skaudus dūris iš motinos: pusę pinigų atiduok man (78)

„Man yra 16 metų ir aš gyvenu asocialioje šeimoje“, – taip į DELFI kreipėsi laišką...

Mokestis už Vasario 16-osios akto pamatymą papiktino Liudą Mažylį: tai nesąžininga (159)

Berlyne Vasario 16 -osios akto originalą atradęs, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto...

Jasikevičius po pergalės: nors visiškai niekas nesisekė, rungtynėmis esame patenkinti (20)

Kauno „Žalgiris“ (23/3) po skaudžios nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi „Betsafe-LKL“...

7 privalumai būti meiluže (25)

Meilužių iliuzijos: ką sau sako „antros“ vedusių vyrų moterys . Taip vadinosi anas...

Mokslininkai išsiaiškino, kokią įtaką santykiams daro filmų suaugusiems žiūrėjimas (5)

XXI amžiuje pornografija yra įgavusi pačias įvairiausias formas – tai filmai, vaizdo įrašai,...

Egidijus Dragūnas: gimiau kovingais laikais, tad bušido – visada prie širdies (2)

„Bushido & KOK World GP 2018“ kovose „Siemens“ arenoje trumpam pasirodė ir Egidijus...

Ieškantiems būdų padidinti erdvę: tobulos idėjos mažai svetainei

Tos siaubingos mažos svetainės niekada niekam nepatiko ir nuolat kėlė klausimą, kaip galima...

Kaip tarpukario Lietuvoje politika sukėlė žąsų krizę (6)

Tarpukariu, kai eksportas į Rusiją dar neegzistavo, produktai keliavo į Vokietiją. Ypač žąsys...