Tris kadencijas trukęs Egono Jakimavičiaus ir jo valdybos darbas baigėsi. Išeivijos verslininkus vienijanti organizacija turi naują prezidentą – buvusį Komercijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos, Šiaurės Airijos Karalystėje ir Omano Sultonatui Andrių Nikitiną.
Andrius Nikitinas
© Organizacijos nuotr.

Praėjusią savaitę Londone vykusiame kasmetiniame Lietuvos prekybos rūmų Didžiojoje Britanijoje (angl. Lithuanian Chamber of Commerce in UK, LCCUK) susirinkime prezidentas išrinktas vienbalsiai, o kartu su juo darbą pradeda ir vice prezidentės Diana Skolaitė bei Vaida Filmanavičiūtė. Jos pakeitė vice prezidentę Dovilę Mockuvienę.

Naujajam prezidentui darbas su verslu nėra svetimas. Šiame sektoriuje A. Nikitinas dirba jau devynerius metus, tiek pat prisideda prie Komercijos rūmų Jungtinėje Karalystėje veiklos. Išrinktasis prezidentas į organizaciją, kuri greitu metu turėtų pakeisti statusą ir tapti visuomenine, atnešė naujų idėjų, pristatė viziją, kaip vyks darbas ateinančius metus, rašoma išplatintame pranešime spaudai.

„Pagrindinis mano siekis – įtraukti dar daugiau lietuvių bei užsienio kapitalo įmonių į organizacijos veiklą, plėsti ryšius, tarptautiškumą. Pritraukti naujų narių, pasiūlyti daugiau paslaugų verslininkams, pavyzdžiui, mokomuosius seminarus, susitikimus su verslo lyderiais, išvykas į regionus“, - sakė naujasis prezidentas A. Nikitinas.

Glaudesnis bendradarbiavimas su Lietuvos verslininkais, esančiais JK ir Lietuvoje

Komercijos atašė A. Nikitinas pabrėžė, kad svarbu gerinti ryšius su Lietuva. Lietuviai yra verslūs žmonės ir turi ne vieną sėkmės istoriją kuriomis reikia dalintis. Naujos valdybos planuose yra siekis pasiūlyti daugiau narystės galimybių lietuviškoms įmonėms. Pridėtinė vertė Lietuvai tai unikalūs ryšiai su lietuvišku verslu esančiu užsienyje. Čia reziduojantys verslininkai turėtų galimybę plėsti verslą arba jungtis į bendrus projektus. Atsirastų tampresnė komunikacija tarp gimtinės, JK, ir kitų užsienio valstybių.

Tęstiniai projektai ir tradiciniai renginiai

Lietuvos prekybos rūmų Didžiojoje Britanijoje vizitinė kortelė – tradiciniai renginiai pritraukiantys daugybę verslo bei politikos atstovų. Prezidentas patvirtino, kad tradicijų atsisakoma nebus ir tokie renginiai kaip Kalėdinis labdaros pokylis vykstantis „Savoy“ viešbutyje ar Golfo turnyrai vyks ir toliau.

Valdybos narė ir buvusi Komercijos rūmų viceprezidentė Dovilė Mockuvienė sako, kad šie du svarbiausi metiniai renginiai ne tik skirti kontaktams užmegzti, bet prisideda ir prie Lietuvos gerovės kūrimo.

„Per trejus mūsų su Aira ir Egonu Jakimavičiais kadencijos metus Kalėdinio labdaros renginio metu Lietuvai surinkta ir paaukota per 132 tūkst. eurų. Jaunimo linijai paaukoti 22 tūkst. eurų, Mamų unijai 67 tūkst. eurų, Vaikų ligoninės paramos fondui – 43 tūkst. eurų, - sakė D. Mockuvienė.

Organizacijos vienijančios daugiau kaip pusę šimto narių prezidentas A. Nikitinas akcentuoja, kad atsinaujinančioje organizacijoje yra laukiami visi - pradedantys verslą naujokai ir paprasti smulkieji verslininkai, ir jau solidžią patirtį turintys vadovai. Komercijos rūmai yra skaidri atvira erdvė ištiesianti pagalbos ranką kiekvienam ieškančiam galimybių tobulėti, megzti kontaktus ir plėsti įmonių tarptautiškumą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Karbauskio išviešintas Urbšys: Tomas Dapkus tiesiog mane informuodavo, jei kas blogai (24)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) lyderis Ramūnas Karbauskis teigė...

Palygino kainas Lietuvoje ir Portugalijoje: lietuviai neturėtų skųstis (21)

Tūkstančiu eurų per mėnesį papilnėjanti piniginė – įprastas ir orus portugališkas...

„Žalgirį“ premijomis motyvavęs Motiejūnas paslapčia pildo galimų naujokų sąrašą (24)

Neįtikėtinai sėkmingas „Žalgirio“ sezonas suteiks klubui tvirtą finansinį pagrindą, kuris...

Dalia Grybauskaitė – apie „paskolas dėžutėse“, VSD pažymas ir „Agroverslo“ susiliejimą su politika išskirtinis interviu (696)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė mano, kad teisėsauga turi labai atsargiai galvoti, kokius slaptus...

Karbauskis atrėžė Grybauskaitei: į prezidentūrą iki rinkimų kojos nekels (897)

„Valstiečių žaliųjų“ lyderis Ramūnas Karbauskis užbrėžė raudoną liniją santykiuose...

Miegojo šalia agentūros durų, kol gavo svajonių darbą (3)

Filmų kūrėjas, fotografas, kūrybininkas Danielis Soares taip norėjo dirbti reklamos versle, kad...

Pasitikrinkite: išskyrė 5 neįprastus simptomai, išduodančius širdies ligas (4)

Pagal mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuva užima labai aukštas pozicijas, o ir...

Idėjos šios vasaros vestuvėms iš karališkosios puotos stilistės verdiktas

Nieko nesitikėjau iš šių karališkųjų vestuvių, todėl natūraliai nebuvo ir jokios staigmenos...

Kaip aš vištas auginu. III dalis. Rezultatai (1)

Mėnuo nuo eksperimento pradžios – pakankamas laikas, kad vištos taptų visateisėmis kiemo...

Medeina Čijauskaitė: gimdamos moterimis mes jau pralaimėjome gyvenimo loterijoje (278)

Justės ašaros byra ant kompiuterio klaviatūros. Aplink sėdintys kolegos nejaukiai muistosi, kelios...