Konkurso tikslas ieškoti naujų iniciatyvų, kaip plėsti ekonominius ryšius tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės (JK), skatinant Lietuvos eksportą ir JK investicijas į Lietuvą. Taip pat bendrų projektų, skatinančių Lietuvos ir JK mokslo bei verslo bendradarbiavimą, rengimas. Konkurse kviečiamas dalyvauti Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje gyvenantis lietuvių ir užsienio šalių jaunimas. Dalyviai gali dalyvauti asmeniškai arba komandose iki 4 žmonių.

Konkurso metu dalyviai siūlo idėją (konferencija, apskrito stalo diskusija, filmas, verslo planas, studija apie perspektyviausias sritis dvišaliam bendradarbiavimui bei ekonominių ryšių skatinimui), kuri pateikiama ne daugiau kaip vieno A4 formato lape, išdėstant aiškius tikslus ir numatomus rezultatus. Konkurso idėjos siūlomos iki 2010 m. gruodžio 1d. pabaigos ir siunčiamos el. pašto adresu: konkursas@jkljs.org.

Nugalėtojus išrinks komisija, sudaryta iš JKLJS, URM IESD, ambasados Londone ir Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva atstovų. Konkurso rezultatai bus paskelbti 2010 m. gruodžio 7 dieną Lietuvos ambasadoje, dalyvaujant visiems konkurso dalyviams.

Pirmos vietos nugalėtojas turės galimybę įgyvendinti savo idėją padedant partneriams. Dėl papildomų klausimų dalyviai kviečiami rašyti el. paštu adresu: konkursas@jkljs.org.