Tarpinio patikrinimo metu vienuoliktokai turi atlikti kalbėjimo užduotį. Jiems, pasak aktyviai tarpinių patikrinimų situaciją sekančio ir apie tai feisbuke rašančio mokytojo, biologijos korepetitoriaus Pauliaus Sungailos, kilo sunkumų.

„Pasitvirtino nuogąstavimai, jog į pasiruošimui kalbėti skirtas 20 minučių įeis ir visi procedūriniai etapai: pasisveikinimas, pasirašymas, susipažinimas su egzamino vykdymo tvarka ir prisijungimas prie el. sistemos, kur mokinys turi suvesti prisijungimo duomenis.

Prisijungimo kodai sudėtingi, ilgi, ne taip suvedus taip ir nepamatai egzamino užduočių. Suveskite greitai: %cU$x&EG. Kai kurie slaptažodžiai turėjo simbolių, kurių neturėjo kompiuterių klaviatūros.

Kilo problemų, siekiant atspausdinti tekstą. Tekstus reikėjo perkelti į kitas programas, todėl buvo atvejų, kai pasiruošti kalbėjimui liko 5–10 min.

Pateikti tekstai buvo trumpesni nei pavyzdiniai, todėl mokiniams kilo problemų iškalbėti visą duotą laiką.

Socialiniuose tinkluose pasirodė nuotraukų, kuriose pateikti kalbėjimo tekstai. Taigi, atsiranda rizika tekstus pamatyti egzaminą dar tik laikysiantiems mokiniams“, – feisbuke rašė P. Sungaila.

Mama pasidalijo dukros patirtimi

Patirtimi apie vieną iš patikrinimo užduočių su Delfi sutiko pasidalinti vienos vienuoliktokės mama. Dukra, pasak jos, buvo šokiruota, išmušta iš vėžių, kad, remdamasi Alio Balbieriaus tekstu, turėjo lyginti turtingus žmonės su ekshibicionistais.

Tema, mamos matymu, netaikli, su ja „prašauta žiauriai“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)