Policija informavo, kad konfliktas tarp apsaugos darbuotojo ir lankytojo (gimusio 1979 m.) dėl parduotovėje, L. Asanavičiūtės g., Vilniuje, nedėvimos kaukės kilo dar 2021 m. spalio 19 d. Tuo metu kaukių dėvėjimas buvo privalomas.

Įpykęs lankytojas po jam pareikštos pastabos sumušė apsaugininką, o pastarajam bandant mušeiką sulaikyti, šis lauke, prie parduotuvės, šovė į apsaugos darbuotoją iš neteisėtai turėto šaunamojo ginklo „Glock“.

Sužeistas apsaugininkas buvo pristatytas į ligoninę, vėliau jam nustatytas sunkus sveikatos sutrikdymas.

Šio nusikaltimo padarymu įtariamas asmuo buvo sulaikytas įvykio vietoje. Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas, įvertinęs surinktų įrodymų visumą, paskyrė jam griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, atlikę ikiteisminio tyrimo veiksmų visumą, apklausę daugybę liudytojų, taip pat paskyrę daugybę ekspertizių ir sulaikę ekspertų išvadų, lapkričio 30-ąją šį ikiteisminį tyrimą perdavė į teismą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją