Kai kurie iš jų neteko ne tik automobilių šoninių veidrodėlių ar jų stikliukų, bet ir bamperių, atstumo jutiklių, priekinių grotelių, kapoto, net ir ant kapoto ir bagažinės lipdomų BMW markės ženkliukų. Žinoma, vagys nešykšti dėmesio ir kitų gamintojų automobiliams („Volvo“, „Lexus“, „Toyota“, VW ir kt.) – per praėjusią parą Vilniuje apvogtos 24 transporto priemonės, nors paprastai šios rūšies vagysčių per parą registruojama mažiau.

Per pirmąjį šių metų pusmetį sostinėje apvogti 934 automobiliai (Vilniaus apskrityje – 1 031, iš viso šalyje – 2 539). Pareigūnų nestebina, jei Vilniaus apskrities policijoje per parą neužregistruojamas nė vienas pranešimas apie pavogtą automobilį (visoje Vilniaus apskrityje per š. m. sausio–birželio mėn. pavogti 227 automobiliai, pernai lyginamuoju laikotarpiu – 282), tačiau vagysčių iš automobilių tendencijos ir toliau kelią nerimą, nors, lyginant su analogišku 2010 m. laikotarpiu, jų kiek sumažėjo – per pirmuosius šešis 2010 m. mėnesius Vilniaus aps. buvo užregistruotos 1 165 vagystės iš automobilių. Policija deda visas įmanomas pastangas užkardindama ir tirdama šias vagystes, tačiau praktika rodo, kad vien policijos pastangų ir policinių priemonių nepakanka.

BMW ir kitų automobilių savininkams patariame būti atsargesniems: automobilį kieme statyti arčiau savo buto, namo langų ar gerai apšviestame kiemo plote. Patartina, ypač tamsiuoju paros metu,  automobilį laikyti saugomose aikštelėse, išsirinkti tokią aikštelę, kurioje gera apsaugos sistema: apsauginė tvora, saugomas įvažiavimas, geras apšvietimas naktį, įrengtos stebėjimo kameros. Ant automobilių veidrodėlių stiklų patartina išgraviruoti automobilio kėbulo numerį ar kitą identifikacinę žymę – automobilių privalomosios techninės apžiūros stočių specialistų teigimu, tai nepažeidžia transporto priemonės techninei būklei keliamų reikalavimų.

Saugoti savo turtą, taip pat ir automobilius, labai padeda „Saugios kaimynystės“ grupių veikla (plačiau apie ją – http://www.vilnius.policija.lt/index.php?lang=1&sid=208). Tik veikdama kartu ir bendromis pastangomis bendruomenė gali padėti kurti saugią gyvenamąją aplinką – prisidėti įrengiant saugumą stiprinančias materialiąsias erdves, nuolat stebėti kas vyksta kaimynystėje ir nedelsiant pranešti policijai apie įtartinus asmenis ar įvykius.