Mergaitę surado policijos pareigūnai. Dabar atliekami procesiniai veiksmai, vaikas apklausiamas. Tyrėjas paskambino mergaitės tėvams ir pranešė, kad paauglė rasta sveika ir gyva, paieška atšaukiama.

„Nuo savaitės pradžios Vilniuje ieškotą trylikametę policijos pareigūnai rado šią popietę. Paauglė gyva ir sveika“, – „Facebook“ penktadienio popietę paskelbė policija.

„Ji sveika, saugi. Dėkojame visiems, kurie nebuvo abejingi ir dalinosi reikšminga informacija“, – rašoma policijos pranešime. Policija daugiau informacijos apie rastą mergaitę žada pateikti vėliau.

Žinia apie surastą mergaitę pasklido iš karto po paieškas koordinavusių Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atstovų instruktažo savanoriams.

Jiems buvo išdalyti dingusios mergaitės plakatai. Suradus paauglę, raginama kuo skubiau nuimti plakatus ir ištrinti jos nuotraukas bei duomenis, paskleistus socialiniuose tinkluose.

Pareigūnai prašo gerbti šeimos privatumą.

Policijos pajėgos ir savanoriai 13-metės ieškojo nuo savaitės pradžios. Pareigūnai anksčiau teigė, kad nepilnametės pagrobimo versijos netyrė. Policija užsiminė, jog paauglė greičiausiai buvo pabėgusi iš namų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)