Po rinkimų vakaro apie 2 val. iš redakcijos važiavę „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai atsidūrė pačiame įvykio centre. Čia pat stoviniavę policijos pareigūnai laukė atvykstant ugniagesių – pranešimą sakė gavę ką tik ir žinantys ne daugiau už prašalaičius.

Prie padangų buvo paliktas galimai benzino ar kito degaus skysčio bakelis, buvo daug dūmų. Operatyviai su autocisterna atvykę ugniagesiai per kelias minutes užgesino smardų laužą ir nuvilko padangas nuo važiuojamosios dalies.

Kaip pirmadienio rytą nurodė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pranešimas iš policijos apie Kėdainių ir Tilžės gatvių sankryžoje degančias padangas gautas po 2 val. nakties.

Ant važiuojamosios kelio dalies degė apie 35 automobilių padangos. Ugniagesiai informavo Kauno savivaldybės įmonę UAB „Kauno švara“, kad surinktų padangas.

„Kas vyksta Kaune“ pažymi, kad padangos buvo sukrautos gana gilioje įduboje, nuo LSMU Veterinarijos akademijos atvykstančius vairuotojus prieš pat žiedą verčiančioje beveik sustoti.

Važiuojamoji dalis čia skersai iškasta jau kelias savaites, tvarkant Tilžės gatvės šaligatvius.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas patikslino, kad apie 2.10 val. Kėdainių ir Tilžės gatvių sankirtoje policijos pareigūnai pastebėjo gatvėje degančias padangas.

Pradėta administracinė teisena dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo.

Daugiau apie tai, vyksta Kaune, skaitykite čia.