Policija pranešė, kad savaitgalio pavakarę pareigūnas, ne tarnybos metu, važiuodamas netoli Anykščių miesto, kelyje pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Volvo“. Šiam sustojus kelio viduryje, pareigūnas apvažiavo automobilį ir jame pamatė du vyriškius.

„Volvo“ vairuotojas staiga padidinęs greitį nuvažiavo, tai sukėlė įtarimą pareigūnui. Susisiekus su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnais, buvo iškviestas patruliuojantis policijos ekipažas.

Neuniformuotas pareigūnas važiavo paskui automobilį, tuo pačiu informuodamas policijos budėtojus apie jų buvimo vietą. „Volvo“ vairuotojas, pastebėjęs kad yra persekiojimas, padidino greitį ir bandė atitrūkti, važiuodamas keliu dažnai išvažiuodavo į priešpriešinę eismo juostą.

Įvažiavęs į Anykščių miestą, sankryžoje užlėkė ant šaligatvio bortelio, sustojo, įjungė atbulinės eigos pavarą ir važiuodamas atbuline eiga, vos išvengė susidūrimo su neuniformuoto pareigūno vairuojamu automobiliu. Apsisukęs bėglys, bandė išvažiuoti iš miesto. Užmiestyje, prisijungęs policijos ekipažas, bandė stabdyti „Volvo“ automobilį, tačiau šis nepakluso reikalavimui sustoti.

„Volvo“ vairuotojas skriejo per gyvenvietes, tai darė dažnai išlėkdamas į kitą eismo juostą, taip lyg kelyje būtų vienas, nors tą dieną buvo itin slydi kelio danga, vietomis padengta ledo sluoksniu. Išvažiavęs į neslidžią kelio atkarpą, vėl gerokai padidino greitį ir atitrūko nuo policijos ekipažo, nesuvaldęs automobilio, vyras kelionę baigė griovyje.

Dvidešimt ketverių metų vairuotojui buvo nustatytas 2,35 prom. neblaivumas. Vairavusiam neblaiviam ir itin pavojingai, sukeliant sau ir kitiems realų pavojų, vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)