Šeštadienį, apie 9 val. ryto, gaisras kilo Širvintų rajone, Šiaulių kaime, Vilniaus gatvėje, dviejų kambarių bute. Per gaisrą virtuvėje apdegė dalis plastikinių lubų. Iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, gyventojai iš buto išvedė moterį. Ją greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

Penktadienį, 12.20 val., Prienų rajone, Margininkų kaime ugnyje supleškėjo rąstinis gyvenamasis namas. Ugniagesiai gelbėtojai nuo ugnies apsaugojo tris ūkinius pastatus. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną, apie 17 val. gaisras kilo Vilniuje, Justiniškių gatvėje, šeštajame aukšte esančiame balkone. Degė padangos, namų apyvokos daiktai. Ugnis nuniokojo dalį balkono medinių grindų, nuo karščio trūko plastikinių durų stiklas. Ugniagesiai iš balkono spėjo išnešti dujų balioną.

Šeštadienį, apie vidurdienį, atvira liepsna degė gyvenamasis namas Vilniaus rajone, Našiūnų kaime, Vilniaus gatvėje. Per gaisrą nudegė namo stogas, išdegė jo vidus.

Sekmadienio vidurnaktį gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Dūkštų kaime, Dembinskio gatvėje atvira liepsna dega mūrinis gamybinės paskirties pastatas, sublokuotas su 2-jų aukštų mūriniu gyvenamuoju namu. Pastato viduje buvo apie 40 t granulių ir 300 kub. m pjuvenų, kurios smilko, taip pat – 2 presai granulių gamybai, 1 malūnas ir fasavimo staklės. Per gaisrą sudegė 300 kv. m stogo. Laimei, gyvenamasis namas nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną, 12.30 val., gaisras kilo viename iš ketvirtojo aukšto daugiabučio gyvenamojo namo butų Vilniuje, S. Žukausko gatvėje. Čia virtuvėje atvira liepsna degė šaldytuvas. Aprūko butas ir bendro naudojimo patalpos.

20.31 val. ugniagesiai skubėjo į Zarasų rajone, Šiaulių gatvėje esantį gyvenamąjį namą, kur viename iš butų smilko lovos čiužinys. Ugniagesiai išnešė jį į lauką ir užgesino. Per gaisrą aprūko butas. Buto savininkas, apsinuodijęs dūmais, perduotas apžiūrėti greitosios pagalbos medikams. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

Sekmadienį, apie vidurdienį, Jonavoje, Ąžuolų gatvėje, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė malkinė, nudegė ūkinio pastato stogas, išdegė siena.

Per tris paras ugniagesiai gelbėtojai vyko atlikti ir kitų gelbėjimo darbų.

Vėlyvą šeštadienio vakarą gautas pranešimas, kad Pakruojo rajone, Norkūniškio viensėdijoje į grūdų elevatorių įkrito žmogus. Ugniagesiai gelbėtojai, iškasę grūdus, iš 7 m gylio iškėlė moterį. Deja, medikai konstatavo jos mirtį.

Ugniagesiams ne kartą teko vykti į autoavarijas ir iš susidūrusių, apsivertusių automobilių gelbėti prispaustus, sužeistus vairuotojus ir keleivius.

Sekmadienį, 15.10 val., ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Elektrėnų savivaldybę, Lazdėnų kaimą, kur naftos produktais buvo užterštas 12 arų privatus tvenkinys. Ugniagesiai, panaudoję purkštuvą ir naftos skaidiklį „Sintan“, jį išpurškė ant vandens paviršiaus. Įvykį tiria policija.

Tą pačią dieną, 20.44 val., Šilutės rajone, kairiajame Atmatos upės krante, prie Šyšos upės žiočių, ugniagesiai kartu su aplinkos apsaugos pareigūnais, jų valtimi plaukdami kairiuoju upės krantu ir naudodami dispergatorių „Sintan“ bei vandens mišinį, šalino pavienes naftos produktų dėmes. Buvo išvalytas upės ruožas (apie 300 m ilgio ir 50 m pločio).

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)