Vilniaus apskr. policija praneša, kad Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su kolegomis iš Kelių policijos reidus vykdė rugpjūčio 7-9 d.

Šiltąjį savaitgalį Trakų rajone buvo gausu lankytojų ir poilsiautojų, dauguma jų atvyko automobiliais. Tenka pripažinti, kad nemaža dalis svečių ir vietinių gyventojų nesilaiko nustatytų Kelių eismo taisyklių reikalavimų – viršija greitį, chuliganiškai vairuoja, nesegi saugos diržų, vairuodami kalba telefonu be laisvų rankų įrangos bei daro kitus pažeidimus. Be to, kai kurie vairuotojai sėda prie vairo ir vairuoja neblaivūs.

Valstybinės reikšmės keliuose iš sostinės į Trakus ir iš Vievio į Trakus intensyviai „dirbo“ greičio matuoklis ‒ „trikojis“, per savaitgalį užfiksavęs net 763 pažeidėjus, viršijusius nustatytą leistiną greitį. Prie Skaisčio ežero bei patruliuojant rajono teritorijoje buvo tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas ‒ pareigūnams įkliuvo net šeši neblaivūs vairuotojai, kurių iškvėptame ore alkoholio koncentracija sudarė nuo 1,17 iki 2,64 prom. alkoholio.

Trims iš jų pradėti ikiteisminiai tyrimai – jų alkoholio kiekis buvo didesnis nei 1,51 promilės.

Suplanuotos panašios ir kitokio pobūdžio policijos prevencinės priemonės Trakų rajone bus tęsiamos visą rugpjūčio mėnesį.