Iš septynių kviestų liudytojų – nė vienos teismo salėje. Su tokia situacija susidūrė Vilniaus naktinių klubų „Eden Club“, „Eden Club Gold“, „Eden Club 3“ ir „Waterworld“ vadovų bei darbuotojų baudžiamąją bylą pradėjęs nagrinėti Vilniaus apygardos teismas.
© DELFI.lv

Ketvirtadienį baudžiamąją bylą atvertęs teisėjas Ryšardas Skirtunas proceso dalyvius informavo, kad nė viena kviesta liudytoja nepasirodė teisme, nors beveik visoms merginoms šaukimai buvo įteikti asmeniškai.

„Aišku, kad bylos net negalėsime nagrinėti“, – sakė teisėjas, informavęs, kad į kitą pirmadienį numatytą posėdį bus kviečiama dar dešimt naujų liudytojų.

Tiesa, teismas įpareigojo prokuratūrą patikslinti kai kurių merginų adresus, nes gali būti, kad jie jau pasikeitę.

Į teismą ketvirtadienio popietę atvyko tik baudžiamojon atsakomybėn patraukti 35 metų Aleksandras Achremovas, 39 metų Anželika Zajančkovskaja, 30 metų Erikas Jemeljanovas, 35 metų Dmitrijus Čainikovas, 24 metų Petras Žilys ir 40 metų Olegas Zorkinas. Jie kol kas parodymų nedavė, tačiau žadėjo kalbėti tik po liudytojų apklausų.

Ikiteisminį tyrimą atlikę pareigūnai įtaria, kad naktiniuose klubuose buvo legalizuota daugiau kaip 800 tūkst. litų, kurie buvo gauti iš prostitucijos ir apgaulingos apskaitos tvarkymo. Įtariama, kad iš prostitucijos buvo legalizuota 368 tūkst., o kita suma – iš apgaulingos apskaitos.

Lietuvos kriminalinės policijos biuras ir Vilniaus apygardos prokuratūra baudžiamojoje byloje yra areštavę kaltinamųjų turto už daugiau kaip milijoną litų, o keturias merginas yra pripažinę nukentėjusiosiomis.

Už pelnymąsi iš prostitucijos jau yra nubausti septyni naktinių klubų darbuotojai. Jiems skirtos kelių tūkstančių litų baudos, be to, teismas yra nusprendęs iš jų konfiskuoti iš nusikalstamos veikos uždirbtus pinigus. Bene daugiausiai teks atiduoti naktinių klubų personalo vadovei Linai Dumbrienei – iš jos konfiskuota 45,6 tūkst. Lt. Ji teigia, kad tik vykdė nurodymus, o sutikusi pareigūnams papasakoti apie darbą striptizo klubuose esą sulaukė grasinimų.

Tuo tarpu klubų administratoriai iš prostitucijos nepralobo – jie uždirbo vos po tūkstantį litų per dvejus metus.

Vilniaus naktiniuose klubuose veikusią grupuotę pareigūnai atskleidė praėjusių metų vasarį. Pareigūnai ilgą laiką stebėjo naktinių klubų vadovus ir darbuotojus, klausėsi jų pokalbių telefonu.

Be to, siekdami patvirtinti įtarimus prostitucija, pareigūnai pritaikė nusikalstamos veikos modelį – vienas vyras viešbutyje dvi dienas iš eilės naudojosi šokėjų seksualinėmis paslaugomis. Tai buvo nufilmuota slapta kamera, be to, atskirai buvo padarytas ir garso įrašas.

„Visuose klubuose buvo ta pati pajamų, gautų iš šokėjomis uždirbtų arbatpinigių, konsumacijos, privačių erotinių šokių, tvarka, – pareigūnams yra prisipažinęs vienas klubo administratorius. – Šokėjos turėjo sušokti kelis šokius, po to merginos savo noru prieidavo prie klientų ir šoko jau arčiau kliento. Kartais už šokius joms klientai duodavo arbatpinigių. Po šokio merginos eidavo persirengti į persirengimo kambarius, vėliau – ateidavo pas stebėtoją ir atiduodavo gautus arbatpinigius.

Toliau šokėjos eidavo prie klientų „pabendrauti“. Jos turėjo paskatinti klientą apsilankyti atskirame kambarėlyje, kur yra „džakuzi“ ar šokių aikštelė ir jau sušokti jam šokį asmeniškai. Tai, aišku, buvo mokama paslauga, bet už tai merginos taip pat gaudavo procentą. Šiuos reikalus tvarkiau tik aš – jeigu klientas prieidavo prie manęs ir sakydavo, kad nori su konkrečia šokėja bendrauti atskirai, tai iš jo paimdavau pinigus“.

Vyras sakė, kad kainos už paslaugas buvo surašytos specialiajame „Crazy meniu“: privatus 15 min. šokis kainavo 300 Lt, erotinė programa „Edem“ 1 val. – 700 Lt, privatus 1 val. šokis – 1 000 Lt.

„Šios „meniu“ paslaugos turėjo užuominą – lytines paslaugas, jos visada buvo derinamos su tą vakarą dirbančiu administratoriumi“, – prisipažino striptizo klubo darbuotojas.

Pasak jo, kiekvienas klientas konkrečiai pasakydavo, ko trokšta – lytinių santykių, erotinio masažo, bendravimo su keliomis merginomis.

„Aš klientui paaiškindavau, kiek jis turės sumokėti už paslaugas ir nurodydavau šokėją, kuri su juo bendraus, – apklausos metu kalbėjo vyras. – Ne visos šokėjos vertėsi prostitucija, bet tos, kurios tuo užsiėmė, turėjo materialinį paskatinimą iš šių paslaugų: už 15 min. šokį jos gaudavo 100 Lt, už erotinę programą – 250 Lt, o už 1 val. – 400 Lt iš meniu nurodytos kainos už paslaugą. Pinigus jos gaudavo darbo pabaigoje“.

Darbuotojas neslėpė, kad gautus pinigus iš kliento už „šias paslaugas“ jis ne visada įnešdavo į bendrovės kasą – iš pajamų, gautų iš „Crazy meniu“, kurios „nepraėjo per kasą“, jis atsiskaičiuodavo 2 proc. sau „už darbą“.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė. Kai Rumunija mus aplenkia (172)

Šiuo metu sudėtingoje politinėje situacijoje esančios Rumunijos vardas Lietuvoje minimas ne tik...

Perspėjimas stambiesiems – melavusiems teks atsisveikinti su žeme imsis ir miškų (281)

Kilus skandalui dėl žemės ūkio paskirties žemės pirkimo nepaisant visų ribojimų paaiškėjo,...

Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje gydytoja pateikė naujausią informaciją; atnaujinta 13:58 (192)

Prezidento Valdo Adamkaus žmona 90 m. Alma nuo šeštadienio gydoma Vilniaus universiteto ligoninės...

Danguje virš Maskvos pavojingai vienas prie kito priartėjo du keleiviniai lėktuvai (3)

Danguje netoli Maskvos pavojingai vienas prie kito priartėjo du keleiviniai lėktuvai.

Parduotuvėje kilo įtarimų: ar čia – ne alkoholio reklama? (3)

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja Kaune, Savanorių prospekte esančioje parduotuvėje „ Hyper...

Panevėžio rajono medikai pas ligonius vyksta „plikomis“ padangomis (7)

Naujienų portalą JP pasiekė informacija, kad VšĮ Panevėžio rajono poliklinikos Greitosios...

Legendinis NBA milžinas – apie du Sabonius, Valančiūno padėtį ir Ballų šeimos klaidą specialiai DELFI iš Londono (15)

Ką reiškia būti vidurio puolėju NBA lygoje? Atsakymas į šį klausimą per pastaruosius 20...

Pasikeitimai darbo rinkoje: lūpdažių pardavėjos tampa IT įmonių vadovėmis (40)

Moterys gali kuo puikiausiai vadovauti nuo vyrų knibždančioms technologinėms įmonėms,...

Krepšininkas Simas Jasaitis areštinės išvengė dėl kurioziškų aplinkybių (260)

Garsusis krepšininkas Simas Jasaitis , kuris sekmadienio rytą buvo atvežtas į policiją dėl...

Šiaurės Korėjos dainininkei – akibrokštas Seule (83)

Seule pirmadienį įvyko protesto akcija, susijusi su Šiaurės Korėjos muzikinio moterų kolektyvo...