Kaip informuoja Lietuvos oro uostai, pirmadienį po 8 valandos ryte buvo gautas anoniminis skambutis, kuriame grasinama, kad Vilniaus ir Kauno oro uostuose gali būti padėti sprogmenys.

Apie situaciją buvo informuotos visos specialiosios tarnybos, šiuo metu vyksta bendrųjų erdvių patikra oro uoste ir bendras situacijos vertinimas.

Kol vyksta bendrųjų erdvių patikra ir informacijos vertinimas – keleiviai bei darbuotojai buvo evakuoti iš abiejų oro uostų terminalų bendrųjų erdvių.

Kauno oro uoste sprogmenys nerasti

„Įvertinus situaciją ir detaliai patikrinus bendrąsias Kauno oro uosto erdves – registracijos į skrydžius tęsiamos, keleiviai vėl leidžiami į terminalą, informacija apie galimą sprogmenį nepasitvirtino. Vilniaus oro uoste specialiosios tarnybos dar vykdo erdvių tikrinimą.

Kauno oro uoste laikinai buvo evakuota apie 100 keleivių.

Kauno oro uoste, tikėtina, didesnės įtakos skrydžiams ir jų laikams ši situacija neturės. Nei vienas skrydis nebuvo vėlinamas ar atšauktas“, – informavo Lietuvos oro uostų atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas.

Vilniaus oro uoste sprogmenų nerasta

Kaip informavo policija, 9.29 val. buvo įvestas planas „Skydas“, tarnybos nuodugniai patikrino patalpas, prieigas, tačiau įtartinų daiktų nerado.

Pranešama, kad 9.55 val. planas „Skydas“ atšauktas.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)