Prokuratūra informavo, kad į sodybą Biržų rajone policija ir greitosios pagalbos medikai skubėjo 2019 metų liepos vakarą. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs jos savininkas pranešė, kad kieme guli stipriai sužalotas pažįstamas vyras. Vėliau paaiškėjo, kad svečias buvo užpultas ir itin žiauriai sumuštas šeimininko bei dar vieno vyro akivaizdoje. Tai padarė į sodybą atvažiavę 4 jauni vyrai. Užpuolikai auką spardė, mušė kumščiais ir metalinėmis lazdomis.

Nuvežtam į ligoninę biržiečiui buvo nustatyti daugybiniai viso kūno sumušimai ir kaulų lūžiai. Teismo medicinos ekspertai konstatavo, kad jam suduoti ne mažiau kaip 22 smūgiai ir padarytas sunkus sveikatos sutrikdymas.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Mindaugas Rimkus.

Nors nukentėjusysis atsisakė pareigūnams paaiškinti sužalojimo aplinkybes ir niekam pretenzijų nereiškė, šis brutalus nusikaltimas atkaklaus policijos bei prokuratūros pareigūnų darbo dėka buvo išaiškintas, įtariamieji nustatyti.

Į kaltinamųjų suolą dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo iš chuliganiškų paskatų, veikiant itin žiauriai ir bendrininkų grupėje sėdo 4 biržiečiaI: 35 metų A. A., 37 metų R. R., 38 metų D. S. ir 41 metų A.

Bylą išnagrinėjęs Panevėžio apygardos teismas birželio 3 dieną visus 4 teisiamuosius nuteisė realiomis laisvės atėmimo bausmėmis: A. A. ir A. T. skirta po 4 metus, o R. R. ir D. S. – po 3 metus laisvės atėmimo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)