Apie incidentą praneša Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga.

Pranešime teigiama, kad sumuštas gyvūnas nedelsiant buvo nuvežtas pas veterinarijos gydytoją. Daugiau žinių apie jo būklę profesinė sąjunga neturi.

Alytaus pataisos namuose dėl šio įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas.

Anot ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Kęstučio Pauliuko, tai protu nesuvokiamas žiaurumo protrūkis.

„Kad taip elgtųsi pareigūnas, juolab kinologas – dresuojantis ir mokantis šios specialybės kitus pareigūnus, nėra tekę girdėti. Mano nuomonė vienareikšmiška, toks pareigūnas negali dirbti sistemoje, kitaip, apie kokią nepriekaištingą reputaciją galime kalbėti. Penktadienį jo įniršio auka tapo šuo, kitą kartą tai gali būti pareigūnas, pareigūnė ar nuteistasis. Mano nuomone, už žiaurų elgesį su gyvūnu jam turėtų būti pradėtas ne tik tarnybinis, bet ir ikiteisminis tyrimas“, - teigia K.Pauliukas.

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas stebisi, kodėl apie šį įvykį nėra informuota visuomenė. „Negalime tylėti, nors tai didžiulė gėda visai sistemai“, - sako K.Pauliukas.

Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas Delfi žurnalistui patvirtino, kad toks incidentas tikrai įvyko penktadienį įvyko Alytaus pataisos namuose.

„Turimomis žiniomis, pataisos namuose atliekamas tarnybinis patikrinimas. Kaip šiandien patikino įstaigos vadovas, priimtas sprendimas laikinai nušalinti pareigūną nuo tarnybos iki aplinkybių išsiaiškinimo“, - sakė V.Kulikauskas.

Pasak Kalėjimų departamento vadovo, nušalintas pareigūnas yra geras kinologas, nuolat pelnydavo prizus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją