Lietuvos kalėjimų tarnyba yra paviešinusi informaciją, kad į Pravieniškių 1-ojo kalėjimo atviro tipo bausmės atlikimo vietą (iki 1993 m. sausio 1 d. vadinosi – atviroji kolonija) šių metų sausio 15 dieną išleistas į trumpalaikę išvyką nustatytu laiku negrįžo nuteistasis Tomas Piežis, gimęs 1978 metais. Tuomet buvo paskelbta nuteistojo paieška.

Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, gavę informacijos apie galimą nuteistojo Tomo Piežio, slapstymosi vietą, nuvyko šios informacijos patikrinti. Vis dėlto, atvykus pareigūnams nuteistasis, jau buvo pasišalinęs iš nustatytos jo buvimo vietos. Tęsdami paiešką, Kalėjimų tarnybos pareigūnai gavo papildomų duomenų, kad T. Piežis gali būti savo tėvo namuose, Kėdainių rajone.

Buvo iškart sureaguota į naują informaciją ir susisiekta su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnais, kurie nuvyko nurodytu adresu.

Atvykusiems policijos pareigūnams namo durų niekas nedarė, tačiau viduje girdėjosi šurmulys. Po kurio laiko pareigūnai pateko į namo vidų, kuriame rado nuteistąjį T. Piežį, pasislėpusį po lova. Jam nustatytas 1,79 promilių girtumas. Nuteistasis grąžintas į Pravieniškių 1-ąjį kalėjimą.

Lietuvos kalėjimų tarnyba už bendradarbiavimą dėkoja Kėdainių policijos pareigūnams.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją