Teismas, temidė, teisingumas
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Pranešama, kad J. Blėdaitė galėjo būti nužudyta dėl jos santaupų banke, kurios siekė apie 10 tūkstančių svarų sterlingų.

Sunkiu nusikaltimu kaltinami lietuviai sulaikyti po to, kai Brechino miestelyje policija apieškojo imigrantų iš Rytų Europos gyvenamas patalpas. Abu lietuviai pirmadienį stojo prieš Forfar Sheriff teismą.

Kaip Anglija.lt jau rašė, J. Blėdaitės galvą, įdėtą į plastikinį maišelį, praėjusį antradienį paplūdimyje rado dvi aštuonerių ir vienuolikos metų amžiaus sesutės. Kiek vėliau policija aptiko ir nužudytosios rankas.

Dėl nužudymo pradėtas didelio mąsto tyrimas, kurį atlieka daugybė policininkų, paieškos pareigūnų, detektyvų, bei specialių ekspertų. Pranešama, kad policijos narai, ieškantys daugiau įkalčių, iš vandens Arbroath uosto teritorijoje ištraukė lagaminą su nužudytosios kūno dalimis, tačiau pareigūnai plačiau šio radinio kol kas nekomentuoja. Policija taip pat iššukavo Esk upės pakrantes.

Į pareigūnų prašymą suteikti informacijos atsiliepė šimtai vietos gyventojų, kurių skambučiai užplūdo pareigūnus. Skelbiama, kad kai kurie žmonės teigė matę J. Blėdaitę gatvėje prašančią išmaldos ar vaikštančią su kūdikiu ant rankų.

Pareigūnai visą savaitgalį toliau rinko su nusikaltimu susijusius duomenis. Brechine jie ištyrė keletą pastatų bei apklausė vietinius gyventojus. Penktadienį Tayside policija apsaugine juosta apjuosė Southesk gatvėje Earlsden name esantį butą, kuriame gyveno atvykėliai iš Rytų Europos, o tame tarpe ir iš Lietuvos.

Iš Alytaus kilusi J. Blėdaitė Jungtinėje Karalystėje gyveno jau 18 mėnesių, o apie jos dingimą pranešė moters darbdavys.

Skelbiama, kad apie dukters mirtį, sergančiam 60 metų amžiaus Šarūnui Blėdai, pranešta penktadienį. Nužudytosios močiutė 80 metų amžiaus Albina Šapalaitė teigė nujautusi nelaimę ir bijojusi, jog jos anūkei gali nutikti kažkas siaubingo. Moteris pasakojo, jog ji maldavusi Jolantos į Škotiją nevažiuoti. A. Šapalaitė teigė net kelis kartus sakiusi, jog artimieji padės moteriai susirasti darbą ir Lietuvoje.

“Tą naktį, kai ji išvažiavo, sapnavau labai blogą sapną. Galėjau matyti, kaip balta suknia apsirengusi Jolanta stovi tarpduryje, o jos veidą dengia veliumas bei puokštė baltų gėlių. Man tai buvo ženklas, kad mirusieji palydėjo ją iš namų ir nuojauta, kad mano mylimai mergaitei atsitiks kažkas baisaus.“ Močiutės teigimu ir vėliau sekusiuose sapnuose ji anūkę regėdavusi apsivilkusią balta suknele.

Kaip teigiama Lietuvos žiniasklaidoje, išsiskyrę J. Blėdaitės tėvai mažai rūpinosi Jolanta ir jos seserimi. Gyvendamos pas močiutę jos abi pradėjo lankyti mokyklą Balbieriškyje. Tik vėliau tėvai išsivežė į Alytų.

A.Šapalaitė labiausiai pyksta ant savo dukters Onos, kuri dukteris iškeitė į linksmas draugų kompanijas ir alkoholį. Buvęs žentas moters manymu buvo gero būdo žmogus, bet priekaištauja, kad šis nesuvaldė žmonos ir apleido vaikus. Asocialiai gyvenančią motiną Oną Lazauskienę giminaičiams vos pavyko rasti mieste.

Angus vietovė, kurioje įvykdytas nusikaltimas, yra tarp Dundee ir Montrose miestų rytinėje Škotijos pakrantėje. Teigiama, jog ši vieta populiari tarp vaisių skynėjų ir darbininkų iš Rytų Europos.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Rinkimų į prezidentus prognozė: naujas favoritas šovė į viršų (1126)

Gruodžio mėnesio „Spinter tyrimų“ duomenys dėl galimų kandidatų į prezidentus vertinimo...

Jei susirgote ne laiku, rizikuojate prarasti pinigų (41)

Jeigu netyčia susirgote ir ligos laikotarpiu jums sumokami pinigai už anksčiau atliktus darbus,...

Sveikatos apsaugos ministras linkęs drausti, o ne šviesti (342)

Sveikatos apsaugos ministras, regis, rezultatui pasiekti pripažįsta tik vieną priemonę –...

5 charakterio savybės, galinčios jums labai pakenkti darbe ir sukelti pavojingą sindromą (7)

Ne vienas žmogus yra patyręs jausmą, kai intensyviai dirbant dingsta visos jėgos, kiekviena darbo...

Dėl „megažvaigždės“ iš Šiaurės Korėjos – tikra isterija (32)

Pietų Korėją sekmadienį apėmė tikra isterija dėl šalyje besilankančios įžymybės iš...

Simo Jasaičio ir Oksanos Pikul-Jasaitienės konfliktas areštine nesibaigė: krepšininkui - nauji nemalonumai (432)

Sekmadienį daugelį sukrėtė netikėta žinia: sekmadienio rytą areštinėje atsidūrė neblaivus...

Patikrinau Berlyno kainas – kurie produktai įspūdį padarė Kainų galerija (101)

Kainos Lietuvoje apipintos legendomis ir kas antras lietuvis įsitikinęs, kad viskas pas mus kur kas...

Sabonis ir „Pacers“ svečiuose sugebėjo parklupdyti galingą San Antonijaus klubą (5)

NBA pirmenybėse skambią pergalę iškovojo Indianos „Pacers“ (25-20) krepšininkai, svečiuose...

„The Cranberries“ vokalistė Dolores O'Riordan pašarvota atvirame karste: prasidėjo tris dienas truksiantis atsisveikinimas (5)

Sekmadienį tūkstančiai žmonių ėjo atsisveikinti su netikėtai mirusia grupės „The...

Neįtikėtina po jūrą blaškomo lenko istorija: gelbėtojai tikina nematę nieko panašaus (76)

Gruodžio 25 d. Indijos vandenyne išgelbėtas nelaimėlis keliautojas iš Lenkijos, kelis mėnesius...