Kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, pirmasis pranešimas apie rimtą avariją buvo gautas 7.35 val.

Informuota, jog Panevėžio r. sav., Ramygalos sen., Rimaisų k., Rimaisų g., susidūrė 5 krovininiai ir 4 lengvieji automobiliai. Atvykus paaiškėjo, kad buvo susidūrę 4 vilkikai („Volvo“, DAF, „Mercedes Benz“, MAN) ir 2 lengvieji automobiliai („Hyundai“, „Hyundai“).

Trys žmonės buvo nukentėję ir perduoti medikams. Vienas žmogus buvo prispaustas, panaudojus gelbėjimo priemones buvo išlaisvintas ir perduotas medikams.

Visai netrukus, 7.47 val., buvo gautas „eCall“ sistemos pranešimas apie eismo nelaimę. Teigiama, kad Širvintų r. sav., kelyje Širvintos-Kernavė, ties Lapšių k., susidūrė du lengvieji automobiliai, viename žmogus prispaustas oro pagalvėmis.

Atvykus, buvo susidūrę automobiliai „Toyota Yaris“ ir „Peugeot 206“. Prispaustų žmonių nebuvo. Panaudojus parankines priemones buvo atjungti automobilių akumuliatoriai. Prašant policijai, dėl eismo saugumo gelbėtojai pabudėjo, kol pareigūnai įformino įvykį.

Kelią užtvėrė vilkikas ir benzovežis

8.58 val. pranešta, kad Šiaulių r. sav., Pailių k., kelyje Šiauliai-Kelmė, Aplinkelio g., susidūrė du automobiliai: vilkikas ir benzovežis.

Atvykę gelbėtojai išsiaiškino, jog buvo susidūrę „Volvo“ ir „Scania“, abi eismo juostos buvo užblokuotos.

Sunkiasvorės transporto priemonės vairuotoją medikai išvežė į gydymo įstaigą iki atvykstant PGP. PGP atjungė „Scania: automobilio akumuliatorių, panaudoję hidraulines žirkles nukirpo automobilio „Volvo“ vairuotojo pusės įlipimo laiptelį ir pajungė oro padavimą į puspriekabę, kad galėtų pajudėti iš vietos ir atlaisvinti eismo juostą. Gelbėtojai nušlavė kelio važiuojamąją dalį.

Taip pat 10.15 val. pranešta, kad Vilkaviškio r. sav., Gižų sen., Antupių k., nuo kelio nuvažiavęs automobilis, guli ant šono.

Atvykus PGP, nuo kelio buvo nuvažiavęs automobilis, viduje žmonių nebuvo. PGP atjungė automobilio „Opel Meriva“ akumuliatorių.

Gelbėtojams teko traukti krūmuose įstrigusį „Opel“

10.31 val. informuota, kad Kauno r. sav., Samylų sen., Girionių k., Girionių g., nuo kelio nuvažiavęs automobilis.

Atvykus nuo kelio buvo nuvažiavęs automobilis „BMW 318“, viduje prispaustų žmonių nebuvo. Automobilinės gervės pagalba PGP iš griovio ištraukė automobilį.

Gelbėtojų pagalbos prireikė ir Kelmės rajone. 11.34 val. pranešta, kad Kelmės r. sav., Kukečių sen., Paskerdinio k., kelias Kelmė-Šiauliai, nuo Kelmės Šiaulių link, nuvažiavęs nuo kelio juodos spalvos automobilis. Nežino ar viduje yra žmonių.

Atvykus PGP automobilis „Opel Vectra“ buvo nuvažiavęs nuo kelio ir įstrigęs tarp krūmų. PGP panaudoję grandininį pjūklą nupjovė krūmus aplink automobilį ir išlaisvino keleivę ir vairuotoją, atjungė automobilio akumuliatorių. Automobilį ištraukė į šalikelę.

Vyrą gelbėjo daugiau nei dvi valandas

Apie 12 val. 30 min. buvo pranešta apie dar vieną eismo nelaimę. Ketvirtadienį Panevėžio r., Krekenavos sen., susidūrė krovininis automobilis „Volvo“ su puspriekabe, vairuojamas 1967 m. gimusio vyro, ir lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“.

Mašinos susidūrė kelyje Nr. 2008 Vilainiai-Šventybrastis-Krekenava, ties Barynės kaimu.
Lengvojo automobilio vairuotojas iš Moldovos buvo sąmoningas, bet prispaustas. Nelaimėlį gelbėtojai vadavo daugiau nei dvi valandas.

Galiausiai išvaduotas vairuotojas (gim. 1982 m.) buvo perduotas medikams.

Miestuose buvo ir daug mažų avarijų, kurios paralyžiavo eismą.


Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)