Penktadienio naktį didelis gaisras kilo Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Jokūbiškių kaime. Čia atvira liepsna degė lentpjūvė ir už 70 m esanti biokuro krūva. Gaisro metu sudegė 120 kv. m lentpjūvės administracinių patalpų, priblokuota katilinė, dvi patalpos pirmajame aukšte, priestatų vidus, kuriuose buvo ūkio reikmenys ir mediena, stoginė, kurioje buvo medžio apdirbimo įrenginiai ir medienos produkcija, išdegė 35 arai žolės. Ugniagesiai išsaugojo šalia biokuro stovintį pastatą. Priešgaisrinė signalizacija pastate buvo įrengta.

Apie 10 val. Visagino savivaldybėje, Drūkšinių kaime, liepsnojo 5 statybiniai konteineriai, kuriuose buvo sukrautos apsauginės priemonės ir statybinės medžiagos.

14.14 val. Šiauliuose, Vytauto gatvėje, daugiabučio antrajame aukšte, balkone, degė mediniai balkono rėmai ir lubos, nuo karščio išdužo stiklai.

19.54 val. Vilniuje, Dzūkų gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta 60 kv. m stogo. Autonominiai dūmų detektoriai name buvo įrengti.

20.28 val. Kauno rajone, Karmėlavos seniūnijoje, Narėpų kaime, degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 200 kv. m stogo, 60 kv. m gipsinių lubų, aprūko ir vandeniu buvo sulieti palėpėje įrengti kambariai. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

Šeštadienį, 15.21 val., Utenoje, Algirdo gatvėje, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, palėpė, apdegė sienos, pradegė ir buvo išardyta perdanga, sulietas pirmasis aukštas. Ugniagesiai nuo ugnies apsaugojo ūkinį pastatą. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

Sekmadienį po vidurnakčio Elektrėnų savivaldybėje, Vievio seniūnijoje, Pugainių kaime, atvira liepsna degė automobiliai „Lexus 450RX“ ir „Mitsubishi Pajero“. Gaisro metu automobiliai sudegė, apdegė šalia stovėjęs šiltnamis, išsilydė gyvenamojo namo lietvamzdis. Įtariamas padegimas.

5.14 val. Kaune, M. Gimbutienės gatvėje, liepsnojo medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas ir medinis priestatas. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

13.34 val. Varėnos rajone, Kaniavos seniūnijoje, Karaviškių kaime, degė malkinė ir didelis plotas žolės. Gaisro metu sudegė malkinė, išdegė apie 2 ha pievos, apie 1 ha miško jaunuolyno bei durpingos miško paklotės.

16.48 val. buvo gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Upninkų seniūnijoje, Saleninkų kaime, dega žolė, o ugnis plinta tvarto link. Atvykus ugniagesiams, klojimas ir didelis plotas žolės bei miško paklotės degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė medinis ūkinis pastatas ir viduje buvę žemės ūkio reikmenys, išdegė apie 0,5 ha žolės ir miško paklotės. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo gyvenamąjį namą ir 2 ūkinius pastatus. Gaisrą gesinti padėjo miškininkai ir vienas savanoris ugniagesys.

19.25 val. Panevėžyje, Pažangos gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamajame name įrengta pirtis. Gaisro metu išdegė priepirtis ir pirtis, aprūko kitos patalpos. Dūmų detektorių name nebuvo.

22.35 val. Utenos rajone, Leliūnų seniūnijoje, Vieteikių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

Šeštadienį, 8.07 val., buvo gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Kuršėnuose, Ventos upėje plūduriuoja žmogaus kūnas. Ugniagesiai vyro kūną ištraukė.

9.43 val. pranešta, kad Raseinių rajone, Kalnujų seniūnijoje, Pašaltuonio III kaime, Šaltuonos upelyje matomas skenduolis. Vyro kūną ištraukė ugniagesiai.

Sekmadienį, 15.43 val., gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Kavoliškio kaime, vaikas įkrito į šulinį. Atvykę ugniagesiai ištraukė mergaitę ir perdavė ją greitosios pagalbos medikams.

14.04 val. pranešta, kad Molėtų rajone, Dubingių seniūnijoje, Sabaliankos viensėdyje, automobilis „Nissan Micra“ nuriedėjo į tvenkinį. Viduje žmonių nebuvo. Ugniagesiai ištraukė už 10 m nuo kranto nuskendusį automobilį.

Penktadienį rytą buvo gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Bubių seniūnijoje, Jusaičių kaime, tvarte arklys įkrito į srutų duobę. Atvykę ugniagesiai arklį ištraukė, paguldė sausoje vietoje ant šiaudų ir šiltai užklojo. Apie įvykį buvo informuoti Lietuvos gyvūnų globos draugijos Šiaulių skyriaus darbuotojai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją