aA
Pasaulyje sklinda žinia apie moterį, kuri ilgiau nei dešimtmetį dirbo prostitute, permiegojo su daugiau nei 10 tūkst. vyrų ir tikina perpratusi jų psichologija bei mielai dalijasi įgytomis žiniomis.
© Shutterstock nuotr.

Gwyneth Montenegro, kuriai šiuo metu 39 metai, kadaise buvo pamaldi mergina ir tikėjo, kad lytiniai santykiai galimi tik po vedybų, tad savo nekaltybę saugojusi būsimam išrinktajam. Šiandien ji – netekėjusi, tačiau jau spėjo permiegoti su daugiau kaip 10 tūkst. vyrų, dailymail.co.uk informacija dalijasi portalas tiesa.com.

Australė ilgiau kaip 12 metų dirbo prostitute ir savo patirtį aprašė knygoje, atvirumu pavergusi ne tik tautiečius, bet ir milijonus žmonių iš viso pasaulio. Joje moteris atskleidė, kaip ji pradėjo verstis tuo, kas visiškai nedera su krikščionybe.

G. Montenegro teigimu, viskas prasidėjo po vieno jos apsilankymo klube. Tuomet 18-metė mergina padaugino alkoholio ir, kaip ji spėja, buvo apgaule priversta vartoti narkotikus, o tą pačią naktį tapo grupinio išprievartavimo auka: Gwyneth net tiksliai nežino, kiek vyrų ja pasinaudojo – 6 ar 8, o gal ir dar daugiau.

Po šio siaubingo įvykio ji pasijautė bevertė ir numojo ranka į visas svajones. Kartą, pasitaikius progai, ji sutiko mylėtis su vyru už pinigus ir tai tapo jos kelio į prostituciją pradžia.

„Seksas už pinigus įtraukia, užtenka vieno karto“, – aiškina ji.

Moteris pripažino, kad po pirmojo karto ji jautėsi bjauriai, tarsi nešvari, tačiau suprato, kad tokia veikla jai geli atnešti didžiulius pinigus ir dalykus, kurių trokšta daugelis – prabangius drabužius, automobilius, keliones.

Išvaizdi moteris traukė turtingus vyrus, tarp kurių buvo žinomi Australijoje asmenys, kurie ne tik dosniai apmokėjo G. Montenegro teikiamas paslaugas, bet ir vežėsi į keliones po egzotiškus kraštus. Jos įkainiai buvo nemaži – 500-1000 Australijos dolerių (iki 570 £) už valandą meilės.

„Pinigai buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios prostitute buvau taip ilgai“, – sakė moteris.

Per šį laiką ji turėjo tūkstančius skirtingų klientų, tačiau buvusi prostitutė tikina, kad visi vyrai turėjo bendrų bruožų.

„Klysta tie, kurie mano, kad vyrai prostitučių paslaugomis naudojasi norėdami patenkinti keistus savo įgeidžius ar norėdami patirti nepatirtus pojūčius bei liguistas fantazijas.

Pas mane lankėsi vyrai, kurie jautėsi nuvertinti savo normaliuose santykiuose. Jie norėjo įprasto sekso, kalbėtis ir jaustis labiau vertinamais, o mano palyda jiems tai suteikdavo. Tiesa, yra dar viena kategorija vyrų, kurie nori moterį kontroliuoti. Sumokėję už ją tokie klientai jaučiasi turintys teisę valdyti“, – atviravo moteris.

Beje, uždirbamų pinigų ji nešvaistė ir liko veltui neleido – mokėsi aviacijos ir būdama 29 metų įgijo profesionalios lėktuvo pilotės licenciją ir pradėjo organizuoti turistines išvykas, bet šios veiklos buvo priversta atsisakyti, mat neteko licencijos dėl pašlijusios sveikatos (inkstų nepakankamumas).

Būdama 33 metų ji grįžo į prostituciją, tačiau ir toliau krimto psichoterapijos mokslus ir galiausiai išleido knygą „10 000 vyrų ir skaičiavimas“. Joje G. Montenegro pasakoja apie tai, kad prostitucija jai padėjo perprasti ne tik vyrus, bet ir save.

Ji taip pat tikisi, kad knyga sustabdys moteris, svarstančias apie tai, kuo ilgą laiką užsiėmė autorė.

„Jei tai pakeistų bent vieno asmens sprendimą, pasijausčiau padariusi kažką gero ir prasmingo. Tai reikštų man labai daug“, – dabar kalba moteris.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Popiežius prabilo Lietuvai skaudžia tema: nukrečia šiurpas vien ištarus žodį Sibiras dalyvauja per 90 tūkst. žmonių, nuolat pildoma (601)

Daugiau kaip 100 tūkst. tikinčiųjų sekmadienio rytą susirinko į Kauno Santakos parką dalyvauti...

27-erių vilnietė ryžosi išvaizdos pokyčiams: įvertinkite, kaip atrodo prieš ir po (41)

Vilnietė Aistė pasiryžo išvaizdos pokyčiams – atsidavė į stilisto, vizažisto ir kirpėjo...

Netikėta priežastis, kodėl Kaune popiežius dėvėjo žalius drabužius (2)

Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje viena svarbiausių ir džiaugsmingiausių dalių –...

Pamačiusi popiežių sutikusią mergaitę „Laisvės“ atlikėja Eurika Masytė feisbuke nerinko žodžių (24)

Nuo šeštadienio vyksta istorinė akimirka – į Lietuvą atvyko popiežius Pranciškus, kuris į...

Bene keisčiausiame mieste pasaulyje savaitgalis kainuoja tūkstančius (39)

Bemaž pusė tūkstančio už viešbučio kambarį, šimtai už įėjimą į pramogų parką, o jame...

Papildomos pensijos derlius – 3 atlyginimai per 5 metus (32)

Per pastaruosius penkerius metus beveik pusė dirbančiųjų sutaupė po tris vidutines mėnesio algas...

Telefonai kaista: skelbiama apie didžiulį emigrantų susidomėjimą grįžti į Lietuvą (833)

Teigiama, kad tarp Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančių lietuvių susidomėjimas grįžimu į...

Baltijos jūroje dingusių vyrų rasti nepavyko: paieška nutraukta išgelbėta mergina mirė ligoninėje (34)

Karinių jūrų pajėgų gelbėjimo ir koordinavimo centras sekmadienio rytą nutraukė dviejų...

Britanija piktinasi įžeidžiamu Tusko įrašu „Instagram“ apie May „Brexit“ planą (17)

Britų užsienio reikalų sekretorius Jeremy Huntas (Džeremis Hantas) šeštadienį apkaltino Europos...

Apie audringą Grafininos ir jos vyro gyvenimą prabilo kaimynai ir pažįstami: abejonių dėl jų turtų kėlė viena detalė (41)

Buvusi „Olialia“ mergaitė Sandra Grafinina yra iki šiol ieškoma policijos – vieni teigia,...