Eismo informacijos centras praneša, kad dėl eismo padarinių šalinimo uždarytas magistralinis kelias A2 Vilnius-Panevėžys ties 40 km (Širvintų raj.) Panevėžio kryptimi. Eismas kreipiamas apylanka rajoniniais keliais Nr. 4313 Jauniūnėliai – Musninkai ir Nr. 5217 Maišiagala – Širvintos.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Vilniaus ugniagesiai informuoja, kad išlaisvintas vienas prispaustas vyras, jis nuvežtas į ligoninę.

Gelbėtojai įspėja, kad kelias A2 Vilnius - Panevėžys yra stipriai apledėjęs. Pranešama, kad čia įvyko ne viena avarija.

Vilniaus apskrities policija gavo kelis pranešimus ir apie avarijas netoli Ukmergės, Taujėnų sen.

7 val. 44 min. pranešta, kad apie 10 km nuo Ukmergės, Taujenėlių k. ribose, nuo kelio nulėkė 3 automobiliai. Mikroautobusas apvirto ant stogo, krovininis nuvirto ant šono.

7 val. 57 min. Dumblio k., važiuojant nuo Vilniaus 96 km, sunkvežimis partrenkė žmogų ir susidūrė su kitu krovininiu automobiliu. Pirminiais duomenimis, vairuotojas iškrito pro langą. Šių įvykių aplinkybės dar tikslinamos.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)