aA
Per vakarą įvairiose Lietuvos vietose tris kartus pasipriešinta policijai. Visi mušeikos buvo girti, nė vienam nepavyko sužaloti pareigūno, visi trys atsidūrė areštinėse.
Policininkus mušti bandę girti „galiūnai“ blaivosi areštinėse
© DELFI (P.Sadausko nuotr.)

Gegužės 30-osios vakarą, apie 21.25 val., Prienų r., Išlaužo kaime, Alytaus g., jaunas vyras pasipriešino ir ranka sudavė tarnybos metu uniformuotam Prienų r. policijos Patrulių būrio pareigūnui į krūtinę. Pareigūnas, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (2,63 prom.) 28 metų vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą patį vakarą, apie 20.35 val., Kalvarijos sav., Jungėnų kaime, Plento g., vyras sulaikymo metu priešinosi, necenzūriniais žodžiais iškeikė policijos pareigūnus bei spyrė uniformuotam patruliui į koją ir į ranką. Pareigūnas į medicinos įstaigą nesikreipė. Įtariamasis neblaivus (2,56 prom.) 33 metų vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Jau po vidurnakčio (gegužės 31 d., apie 0.20 val.) prie Kaišiadorių r. policijos komisariato pastato, dėl viešosios tvarkos pažeidimo atvesdintas jaunuolis pasipriešino ir ranka sudavė uniformuotam Patrulių būrio pareigūnui į veidą. Pareigūnas, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (1,77 prom.) 22 metų jaunuolis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Pristatyta mokesčių reforma: individualiai dirbančių laukia mokesčių didinimas, atsisakoma populiarios lengvatos papildyta (3)

Po ilgos tylos antradienio rytą finansų ministrė Gintarė Skaistė pristatė ilgai paslaptyje...

Uždraudė pristatyti užsienio universitetus Lietuvos moksleiviams: vadina tai cenzūra ir sovietiniais metodais organizatorius spaudė Lietuvos aukštosios mokyklos

Tarp populiariausių šalių studijoms užsienyje tvirtai laikosi Vokietija, Jungtinė Karalystė,...

Karas Ukrainoje. Ukraina po atakų Kryme: okupantams jau laikas išvykti skelbiama, kad sunaikintos Rusijos „Kalibr“ raketos (1)

Sprogimas Džankojaus mieste, Kryme, naktį į antradienį sunaikino Rusijos „Kalibr“ kruizines...

Britų žvalgyba: vos po kelių savaičių Rusijoje bus didelių problemų

Britų žvalgyba mano, kad malonės suteikimas kalėjimuose užverbuotiems „ Vagner “ samdiniams...

Putino bendražygio kalbos įgavo naują kryptį: iškart sureagavo ir Rusijos prezidentas (2)

Į Maskvą su oficialiu vizitu pirmadienį atvyko komunistinės Kinijos lyderis Xi Jinpingas ....

Sulevas Vedleris, Julija Sandula, delfi.ee

Netikėtas akibrokštas: Estijos gynybos pramonės kompanijos savininkas neatmeta bendradarbiavimo su Rusija galimybės

Kompanijų grupės EDGE vykdomasis direktorius, kuris yra pagrindinis estų gynybos pramonės...

Koks mūsų planas: labai pavojingi signalai privers suklusti ir optimistus, ir pesimistus (20)

Laiko pasiruošti liko nedaug – Rusija atgaus jėgas, tęs ar net plės agresiją tol, kol nebus...

Tiesioginė transliacija / Delfi rytas. Skaistė pristatė, kaip norėtų keisti mokesčius, kaip juos vertina ekspertai (1)

Šiandien visuomenei pristatytas Vyriausybės siūlomos mokesčių pertvarkos paketas. Svarbiausius jo...

LRT naują generalinį direktorių renka už uždarų durų (1)

Šiandien, kovo 21-ąją LRT tarybai uždaro posėdžio metu savo kandidatūras LRT generalinio...

VVTAT skyrė 300 tūkst. eurų baudą „Jozitai“

Alternatyvių degalų įstatyme numatyta, kad Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiose degalinėse...