Šeši policijos ekipažai sostinės gatvėse išsirikiavo nuo 14 val. Pirmoji prisidirbo Mokslininkų gatvėje sustabdyta „Škoda“ vairuotoja. Alkoholio padauginusiai moteriai teko stipriai nuliūsti, jai pirmu kartu buvo nustatytas 0,72 prom. girtumas. Paaiškėjo, kad vairuotoja visai neblaivėjo, po 15 minučių alkotesteris parodė 0,74 prom. girtumą.

Visai netrukus Justiniškių g. įkliuvo greitį viršijęs „VW Tauran“ vairuotojas (leidžiama 50 km/val., o važiavo 99 km/val.). Pasirodo, kad sustabdytas pažeidėjas dar ir buvo neblaivus – vyresnio amžiaus ukrainiečiui nustatytas 0,69 prom. girtumas.

Rūdininkų gatvėje „premiją“ atsiėmė „Toyota“ vairavęs vyras. Alkoholio matuoklis parodė 1,24 promilės neblaivumą, o Šiaurės gatvėje dirbę pareigūnai nubaudė ir lengvai apgirtusį (0,49 prom.) „Opel“ vairuotoją.

Konfiskuotas automobilis

Apie 17.20 val. Pelesos gatvėje stipriai prisidirbo „Dacia“ vairavęs vyras. Patikros metu paaiškėjo, kad vairuotojas yra neblaivus, alkotesteris parodė 0,74 prom. girtumą.

Tikrindami pažeidėjo duomenis pareigūnai išsiaiškino, kad tai yra jo pakartotinas nusižengimas – nepraėjus metams (pažeidimui neišnykus) jis vėl įkliuvo girtas prie vairo. Iš pirmo karto nepasimokęs vairuotojas turėjo atsisveikinti su savo transporto priemone.

Pasakojo, kad yra karys

Vos pareigūnams išsirikiavus, Upės gatvėje įkliuvo VW vairavęs vaikinas. Patikrinimo metu jam buvo nustatytas 1,27 prom. neblaivumas. Belaukiant antrojo pūtimo vairuotojas papasakojo savo apsvaigimo aplinkybes – teigė, kad yra karys, savaitę dirbo miškuose ir naktį norėdamas atsipalaiduoti išgėrė 18 alaus buteliukų. Kaip alkotesterio rodmenys parodė, jis nespėjo išsiblaivyti. Antro patikrinimo metu jam nustatytas 1,24 prom. girtumas.

Toje pačioje gatvėje prisidirbo ir „Audi“ vairuotojas. Vyras pareigūnams pasakojo, kad buvo laidotuvėse, kuriose šiek tiek išgėrė – patikros metu nustatytas lengvas girtumas (0,53 ir 0,43 prom.). Paaiškėjo, kad vairuotojui šį vakarą stipriai nepasisekė – jei jis būtų įpūtęs 0,01 promile mažiau, jis būtų išvengęs atsakomybės.

Artėjant vidurnakčiui Olandų gatvėje įkliuvo ir lengvai apsvaigęs (0,47 prom.) „Volvo“ vairuotojas.

Stipriai apsidžiaugė

Reido metu Kairėnų gatvėje tikrintas „Nissan“ vairuotojas dėkojo pareigūnams ir teigė, kad alkoholio daugiau niekada gyvenime nevartos.

Beveik visas vairavimo kategorijas turintis vyras į alkoholio matuoklį įpūtė net 2,15 prom. girtumą. Šokiruotas pasirodžiusiais rodmenimis vairuotojas papasakojo, kad nesenai gėrė alkoholio, jog tikrai nėra tiek girtas. Pasirodo, kad jis nemelavo, antru patikrinimu skaičiai drastiškai pasikeitė – nustatyta 0,40 prom. Skaičius pamatęs vyras neslėpė didžiulio džiaugsmo.

Surengtų reidų metu buvo nubausti ir keli „beteisiai“ vairuotojai. Anot pareigūnų, iš dviejų ši privilegija buvo atimta, o vienas ją praradęs tiesiog pamiršo susigražinti.

Taip pat šeštadienį policija nubaudė ir dešimtis greičio mėgėjų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)